Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
II Memoriał im. P. Szwedziaka U14
Lipno, 28.05.2022
 

XVI Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lipno - II Memoriał im. Pawła Szwedziaka
II Memoriał im. P. Szwedziaka U8 II Memoriał im. P. Szwedziaka U10 II Memoriał im. P. Szwedziaka U12 II Memoriał im. P. Szwedziaka U16
WYNIKI NA ŻYWO LISTA ZAWODNIKÓW KLUBY STATYSTKA OGÓLNA WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów
mężczyĽni: -35 kg
1
Matyas Akstejn
Lokomotiva Trutnow Trutnov
mężczyĽni: -38 kg
1
Mateusz Szwemin
UKS 3 Piła
2
Piotr Skrzetuski
UKS Junior Lipno
3
KYRYLO KRYMTSEV
UKS JUDO COBRA NOWY TOMYŚL NOWY TOMYŚL
mężczyĽni: -42 kg
1
Alex Kuberski
UKS Junior Lipno
2
Brayan Eliasz
UKS Szóstka Rawicz
3
Piotr Nowak
UKS Junior Lipno
4
Maksymilian Bogusz
KS AZS-AWF Poznań
mężczyĽni: -46 kg
1
Igor Fedan
UKS Ósemka Nowa Sól Nowa Sól
2
Przemek Sikorski
KS Triumphator Naratów
3
Szymon ŁĘTOWSKI
KLUB SPORTOWY JUDO SPARTAKUS MIĘDZYRZECZ
4
Jakub Kromolicki
KS AZS-AWF Poznań
mężczyĽni: -50 kg
1
Mikołaj Kurzawa
Victoria Judo Poznań
2
Igor Kowalczuk
GSSiR Jamniuk Gorzów Wlk.
3
Bartek Wyciszkiewicz
UKS Ósemka Nowa Sól Nowa Sól
4
Oliwier Ceyza
UKS JUDO COBRA NOWY TOMYŚL NOWY TOMYŚL
mężczyĽni: -55 kg
1
Ernest Welsant
UKS Junior Lipno
2
Przemysław Lasik
UKS Junior Lipno
3
Jędrzej Pawlik
GSSiR Jamniuk Gorzów Wlk.
4
Maksymilian Januchowski
UKS Dębiec Poznań
mężczyĽni: -60 kg
1
Mateusz Wyrębiak
Victoria Judo Poznań
2
Wojciech W±giel
UKS Judo Tuliszków
3
Mateusz Wawrzyniak
UKS Sparta Sława
4
Damian NIED¬WIECKI
KLUB SPORTOWY JUDO SPARTAKUS MIĘDZYRZECZ
mężczyĽni: -73 kg
1
Piotr Tuczyński
UKS 3 Piła
2
Jakub Leonarski
PKS Olimpia Poznań
3
Tomasz Turczyński
UKS Sparta Sława
mężczyĽni: +73 kg
1
Wiktor Glanc
UKS Judo Tuliszków
kobiety: -36 kg
1
Jagoda Chudak
UKS Junior Lipno
kobiety: -40 kg
1
Vanessa Pieczyńska
Victoria Judo Poznań
2
Martyna Junik
UKS Pohl Judo Przemęt
3
Julia Fomenko
UKS Sparta Sława
4
Martyna Cichacz
UKS Sparta Sława
kobiety: -44 kg
1
Oliwia Szumna
UKS Junior Lipno
2
Zuzanna Bogdańska
JUDO TEAM Białośliwie Białośliwie
3
Natalia Hewusz
UKS Sparta Sława
3
Dominika Gmerek
UKS Pohl Judo Przemęt
5
Amelia Ratajczak
UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka
5
Alicja Kulczyńska
PKS Olimpia Poznań
kobiety: -48 kg
1
Zuzanna Wojciech
UKS Pohl Judo Przemęt
2
Agata Szlezak
UKS 3 Piła
3
Michalina Mańczak
Victoria Judo Poznań
kobiety: -52 kg
1
Olga Szlezak
UKS 3 Piła
2
Emilia Leszczyńska
UKS Sparta Sława
3
Jessica Zaporowska
UKS Dębiec Poznań
4
Wiktoria Wróbel
UKS Sparta Sława
kobiety: -57 kg
1
Amelia Jurdeczka
UKS Szóstka Rawicz
2
Kaja Wojciechowska
UKS Pohl Judo Przemęt
3
Martyna Białow±s
GSSiR Jamniuk Gorzów Wlk.
kobiety: -63 kg
1
Aleksandra Pawlikowska
UKS Junior Lipno

Polityka prywatności Judostat.pl