Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
UKS Judo Panda Warszawa
 

DANE PODSTAWOWE KARIERA WYNIKOWA STOCZONE WALKI HEAD TO HEAD ZAWODNICY W KLUBIE UDZIAŁ W ZAWODACH RANKING

Lp.ZawodyMiastoTerminZawodnicy
MężczyźniKobietyRazem
1. Ogólnopolski Turniej Judo - U10 (2012-2013) Grodzisk Mazowiecki 05.06.2021 23 0 23
2. Ogólnopolski Turniej Judo Młodzików/czek ((2006-2007) Grodzisk Mazowiecki 05.06.2021 1 0 1
3. Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Grodzisk Mazowiecki 05.06.2021 4 2 6
4. Ogólnopolski Turniej Judo - U12 (2010-2011) Grodzisk Mazowiecki 05.06.2021 11 3 14
5. I Mistrzostwa Mazowsza Amatorów AM2,AF2 (powyżej 30 lat) Grodzisk Mazowiecki 05.06.2021 1 2 3
6. Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa 23.05.2021 2 3 5
7. Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) Warszawa 23.05.2021 2 0 2
8. WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) Warszawa 22.05.2021 5 3 8
9. WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) Warszawa 22.05.2021 5 0 5
10. Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa 19.05.2021 2 0 2
11. XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) Kutno 15.05.2021 6 1 7
12. XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 10 (2012-2013) Kutno 15.05.2021 21 1 22
13. XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 12 (2010-2011) Kutno 15.05.2021 8 2 10
14. Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) Piaseczno 14.03.2021 6 0 6
15. Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno 14.03.2021 5 3 8
16. Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno 14.03.2021 3 2 5
17. XV Mazowiecki Turniej Judo 2011-2012 Sochaczew 05.12.2020 2 0 2
18. XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew 05.12.2020 7 2 9
19. XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew 05.12.2020 2 1 3
20. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior młodszy Józefów 29.11.2020 1 0 1
21. V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock - U14 2007-2008 Płock 24.10.2020 1 1 2
22. V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock - U16 2005-2006 Płock 24.10.2020 3 0 3
23. V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock - U110 2011-20012 Płock 24.10.2020 2 0 2
24. V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock - U12 2009-20010 Płock 24.10.2020 7 0 7
25. II Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U11 2009-2010 Nowa Wieś 17.10.2020 10 2 12
26. II Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U9 2011-2012 Nowa Wieś 17.10.2020 15 2 17
27. II Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U13 2007-2008 Nowa Wieś 17.10.2020 2 0 2
28. Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa 11.10.2020 6 1 7
29. Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa 11.10.2020 2 1 3
30. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa 10.10.2020 3 2 5
31. Eliminacje do OOM Region II Warszawa 08.10.2020 1 0 1
32. IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno 26.09.2020 4 2 6
33. IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno 26.09.2020 4 1 5
34. IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno 26.09.2020 2 1 3
35. Eliminacje Regionu II do OOM- 2003-2004 Warszawa 28.03.2020 3 1 4
36. Ikizama Cup III - U14 Piaseczno 14.03.2020 2 1 3
37. Ikizama Cup III - U12 Piaseczno 14.03.2020 11 3 14
38. Ikizama Cup III - U10 Piaseczno 14.03.2020 1 0 1
39. Turniej Małego Mistrza-2011-2012 Warszawa 07.03.2020 1 0 1
40. Turniej Małego Mistrza-2009-2010 Warszawa 07.03.2020 10 3 13
41. Turniej Małego Mistrza-2007-2008 Warszawa 07.03.2020 2 1 3
42. Kuźnia Młodych Talentów U10 Józefów 23.11.2019 7 2 9
43. Bushido Cup U114 Józefosław 17.11.2019 3 0 3
44. Bushido Cup U112 Józefosław 17.11.2019 5 0 5
45. Bushido Cup U110 Józefosław 17.11.2019 6 1 7
46. VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki-początkujący U14 Warszawa 10.11.2019 1 0 1
47. VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 Warszawa 09.11.2019 2 2 4
48. VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa 09.11.2019 1 1 2
49. VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa 09.11.2019 3 0 3
50. IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U10 Płock 26.10.2019 9 1 10
51. IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock 26.10.2019 6 1 7
52. IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 Płock 26.10.2019 2 3 5
53. Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa 13.10.2019 2 0 2
54. Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa 13.10.2019 1 0 1
55. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew 15.09.2019 1 0 1
56. WOM Młodzicy Warszawa 19.05.2019 1 1 2
57. Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 Warszawa 18.05.2019 3 2 5
58. Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 Warszawa 18.05.2019 1 0 1
59. WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus 12.05.2019 2 0 2
60. Panda Cup 2019 dla początkujących U12 Warszawa Ursus 12.05.2019 5 0 5
61. Panda Cup 2019 dla początkujących U10 Warszawa Ursus 12.05.2019 15 5 20
62. Panda Cup 2019 dla początkujących U14 Warszawa Ursus 12.05.2019 7 1 8
63. Panda Cup 2019 U10 Warszawa Ursus 11.05.2019 9 1 10
64. Panda Cup 2019 U14 Warszawa Ursus 11.05.2019 7 2 9
65. Panda Cup 2019 U12 Warszawa Ursus 11.05.2019 10 3 13
66. Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa 31.03.2019 1 0 1
67. Turniej Małego Mistrza U-10 Warszawa 17.03.2019 5 1 6
68. Turniej Małego Mistrza U-14 Warszawa 17.03.2019 3 1 4
69. Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa 17.03.2019 5 1 6
70. Ikizama Cup U10 Piaseczno 09.03.2019 7 1 8
71. Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno 09.03.2019 4 3 7
72. Ikizama Cup U12 początkujący Piaseczno 09.03.2019 5 0 5
73. Ikizama Cup U14 Piaseczno 09.03.2019 7 2 9
74. Ikizama Cup U17 Piaseczno 09.03.2019 2 0 2
75. Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło 16.02.2019 1 0 1
76. Mini Ikizama Judo Cup 2018 U9 Piaseczno 09.12.2018 8 2 10
77. Mini Ikizama Judo Cup 2018 U11 Piaseczno 09.12.2018 9 3 12
78. Mini Ikizama Judo Cup 2018 U7 Piaseczno 09.12.2018 1 0 1
79. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 Warszawa 04.11.2018 4 6 10
80. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U6 Warszawa 04.11.2018 1 0 1
81. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U12 Warszawa 04.11.2018 7 1 8
82. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U14 Warszawa 04.11.2018 2 1 3
83. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U8 Warszawa 04.11.2018 1 0 1
84. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa 03.11.2018 9 1 10
85. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 Warszawa 03.11.2018 4 3 7
86. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa 03.11.2018 2 1 3
87. III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa 14.10.2018 2 0 2
88. III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa 14.10.2018 11 4 15
89. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew 16.09.2018 3 0 3
90. Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa 28.04.2018 3 0 3
91. Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań 25.03.2018 2 0 2
92. Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 Warszawa 18.03.2018 3 2 5
93. Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 Warszawa 18.03.2018 6 4 10
94. II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa 17.03.2018 7 2 9
95. II Liga WOM Funny Judo 2018 U8 Warszawa 17.03.2018 6 0 6
96. II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa 17.03.2018 1 0 1
97. Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa 25.02.2018 2 3 5
98. Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa 25.02.2018 1 0 1
99. Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa 25.02.2018 4 2 6
100. Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno 10.02.2018 9 1 10
101. Ikizama Cup Piaseczno U14 Piaseczno 10.02.2018 3 1 4
102. Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno 10.02.2018 1 0 1
103. XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 Mysiadło 04.02.2018 0 1 1
104. I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło 04.02.2018 4 2 6
105. I Liga WOM Funny Judo 2018 U8 Mysiadło 04.02.2018 7 0 7
106. I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło 04.02.2018 1 0 1
107. XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło 03.02.2018 2 0 2
108. XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło 03.02.2018 5 2 7
109. XI Turniej Judo U12 Józefów 16.12.2017 0 1 1
110. XXVII Turniej Judo im. A. Reitera U11 Gdańsk 18-19.11.2017 2 1 3
111. XXVII Turniej Judo im. A. Reitera U13 Gdańsk 18-19.11.2017 7 2 9
112. XXVII Turniej Judo im. A. Reitera U15 Gdańsk 18-19.11.2017 3 0 3
113. XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia 11.11.2017 3 0 3
114. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U7 (początkujący) Warszawa 05.11.2017 2 2 4
115. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (początkujący) Warszawa 05.11.2017 0 1 1
116. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) Warszawa 05.11.2017 11 0 11
117. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) Warszawa 05.11.2017 2 0 2
118. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa 04.11.2017 6 2 8
119. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa 04.11.2017 3 1 4
120. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa 04.11.2017 5 1 6
121. Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa 28-29.10.2017 12 1 13
122. Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa 28-29.10.2017 13 3 16
123. Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa 28-29.10.2017 11 3 14
124. Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań 14-15.10.2017 3 0 3
125. XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa 08.10.2017 5 0 5
126. XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa 08.10.2017 2 1 3
127. VII Kokoro Grand Prix - U13 Łódź 23-24.09.2017 17 7 24
128. VII Kokoro Grand Prix - U11 Łódź 23-24.09.2017 9 1 10
129. VII Kokoro Grand Prix - U15 Łódź 23-24.09.2017 12 0 12
130. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów 10.09.2017 3 0 3
131. Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa 04.06.2017 2 0 2
132. III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U11 Kąty Wrocławskie 03.06.2017 1 1 2
133. III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U13 Kąty Wrocławskie 03.06.2017 1 1 2
134. WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa 03.06.2017 5 3 8
135. III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 Kąty Wrocławskie 03.06.2017 2 0 2
136. SameJudo Cup - U8 Marki 08-09.04.2017 2 0 2
137. SameJudo Cup - U9 Marki 08-09.04.2017 2 0 2
138. SameJudo Cup - U10 Marki 08-09.04.2017 0 1 1
139. SameJudo Cup - U12 Marki 08-09.04.2017 4 3 7
140. International Judo League U11 Bytom 08.04.2017 1 1 2
141. International Judo League U13 Bytom 08.04.2017 8 3 11
142. International Judo League U15 Bytom 08.04.2017 4 0 4
143. Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las 18-19.03.2017 6 0 6
144. Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa 18.03.2017 1 1 2
145. Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa 18.03.2017 1 0 1
146. IJL - V Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola U15 Opole 11-12.03.2017 5 0 5
147. IJL - V Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola U13 Opole 11-12.03.2017 8 2 10
148. IJL - V Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola U11 Opole 11-12.03.2017 1 1 2
149. IJL - VII Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła U11 Jasło 04-05.03.2017 2 1 3
150. IJL - VII Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła U15 Jasło 04-05.03.2017 6 0 6
151. IJL - VII Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła U13 Jasło 04-05.03.2017 8 2 10
152. I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło 05.02.2017 2 0 2
153. I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło 05.02.2017 3 1 4
154. XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło 04.02.2017 3 0 3
155. XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło 04.02.2017 6 3 9
156. X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów 17.12.2016 5 1 6
157. X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U12 Józefów 17.12.2016 7 0 7
158. X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów 17.12.2016 1 0 1
159. Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków 12.11.2016 4 0 4
160. Finałowe Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy U11 Kraków 12.11.2016 6 3 9
161. Finałowe Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy U13 Kraków 12.11.2016 8 3 11
162. III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U11 Warszawa 06.11.2016 3 1 4
163. III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa 06.11.2016 14 1 15
164. III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa 05.11.2016 10 3 13
165. III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa 05.11.2016 2 0 2
166. III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa 05.11.2016 9 3 12
167. Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań 30.10.2016 3 0 3
168. Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa 15-16.10.2016 8 0 8
169. Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa 15-16.10.2016 12 3 15
170. Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa 15-16.10.2016 11 4 15
171. Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole 08-09.10.2016 4 0 4
172. Grand Prix Łodzi - IJL U13 Łódź 01.10.2016 3 0 3
173. Grand Prix Łodzi - IJL U11 Łódź 01.10.2016 4 3 7
174. Warsaw Judo Open U15 Warszawa 24-25.09.2016 4 0 4
175. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala 17.09.2016 1 0 1
176. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U11 Kowala 17.09.2016 5 2 7
177. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala 17.09.2016 3 0 3
178. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U15 Kowala 17.09.2016 5 0 5
179. IX Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Olsztyna U10 Olsztyn 17.09.2016 0 1 1
180. II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U13 Kąty Wrocławskie 10.09.2016 5 0 5
181. II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U11 Kąty Wrocławskie 10.09.2016 3 0 3
182. II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 Kąty Wrocławskie 10.09.2016 2 0 2
183. Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U13 Nowa Sól 18.06.2016 3 0 3
184. Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 Nowa Sól 18.06.2016 5 3 8
185. International Judo League U11 Bytom 28-29.05.2016 6 1 7
186. International Judo League U13 Bytom 28-29.05.2016 2 2 4
187. International Judo League U15 Bytom 28-29.05.2016 3 0 3
188. Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa 12.03.2016 4 0 4
189. International Judo League U13 Opole 12.03.2016 3 0 3
190. International Judo League U11 Opole 12.03.2016 3 4 7
191. Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego Warszawa 05.03.2016 5 0 5
192. I Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa 21.02.2016 6 2 8
193. I Liga WOM Funny Judo 2016 U9 Warszawa 21.02.2016 5 2 7
194. XII Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło 20.02.2016 9 0 9
195. XII Ogólnopolski Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło 20.02.2016 4 0 4
196. Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa 08.11.2015 3 0 3
197. Mistrzostwa Białołęki w judo U10 Warszawa 08.11.2015 1 0 1
198. II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa 07.11.2015 3 0 3
199. II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa 07.11.2015 7 2 9

Polityka prywatności Judostat.pl