ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Jakub Masternak
METRYCZKA
OSIĄGNIĘCIA
Zawody krajowe
Zawody międzynarodowe
WALKI
HEAD TO HEAD
Zawody krajowe
Zawody międzynarodowe
STATYSTYKI
LISTA STARTÓW
RANKING
FILMY
Zw./por.
Nazwisko
Klub
Data
Zawody
Miejsce
Kategoria
Runda
Film
porażka
Bojarski Kacper
UKS Pancerni Warszawa
28.02.2021
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego 2008-2009
Warszawa
-55 kg
I runda
zwycięstwo
Guks Nikita
KU AZS UW Highlander Karate Academy Warszawa
25.10.2020
Warsaw Cup- Kumite light-kontakt 2009
Warszawa
+38 kg
półfinał
porażka
Białecki Wiktor
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
25.10.2020
Warsaw Cup- Kumite light-kontakt 2009
Warszawa
+38 kg
finał
zwycięstwo
Gajewski Oskar
UKS SEKAI Warszawa
18.10.2020
Warszawska Olimiada Młodziezy w Karate Kyokushin-KATA Kadet 2009
Warszawa
KATA
I runda
zwycięstwo
Kutra Szymon
UKS SEKAI Warszawa
18.10.2020
Warszawska Olimiada Młodziezy w Karate Kyokushin-Kadet 2009
Warszawa
+45 kg
I runda
zwycięstwo
Jarzębski Mikołaj
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
18.10.2020
Warszawska Olimiada Młodziezy w Karate Kyokushin-KATA Kadet 2009
Warszawa
KATA
ćwierćfinał
zwycięstwo
Warywoda Jakub
KU AZS UW Highlander Karate Academy Warszawa
18.10.2020
Warszawska Olimiada Młodziezy w Karate Kyokushin-Kadet 2009
Warszawa
+45 kg
ćwierćfinał
porażka
Pyda Antoni
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
18.10.2020
Warszawska Olimiada Młodziezy w Karate Kyokushin-KATA Kadet 2009
Warszawa
KATA
półfinał
zwycięstwo
Koprjaniuk Kamil
Stowarzyszenie SMOK Warszawa
18.10.2020
Warszawska Olimiada Młodziezy w Karate Kyokushin-Kadet 2009
Warszawa
+45 kg
półfinał
zwycięstwo
D±browski Wiktor
BUSHIDO Warszawa
18.10.2020
Warszawska Olimiada Młodziezy w Karate Kyokushin-Kadet 2009
Warszawa
+45 kg
finał
porażka
Suligowski Marcel
UKS SEKAI Warszawa
27.10.2019
Wojewódzka Liga Karate & Puchar Młodzików-U 10
Radzymin
-45 kg
I runda
porażka
Piekarzewski Marek
Masters Dojo WASW Warszawa
16.03.2019
Mazowiecka Liga Karate Kyokushin Kumite dzieci młodsze
Warszawa
+35 kg
I runda