ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Mistrzostwa Polski Kyokushin-Młodzieżowcy Kumite
Maków Mazowiecki, 16.11.2019
Mistrzostwa Polski Kyokushin
Mistrzostwa Polski Kyokushin-Juniorzy Kumite
Mistrzostwa Polski Kyokushin-Juniorzy Kata
Mistrzostwa Polski Kyokushin-sędziowie
Mistrzostwa Polski Kyokushin-Młodzieżowcy Kata
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
MężczyĽni
-65 kg
-70 kg
-75 kg
-80 kg
+80 kg
Kobiety
-55 kg
-60 kg
-65 kg
+65 kg
kategoria: +80 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
11
Liczba startujących zawodników
14
Liczba walk
13
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
1998 - 2001
Średnia wieku zawodników
19 lat 317 dni
Średnia wieku medalistów
20 lat 56 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
20 lat 86 dni
Najmłodszy zawodnik
Dawid Dalecki
Najstarszy zawodnik
Filip Maksimowicz
Kluby z największą liczbą zawodników
Przeworski Klub Karate Kyokushinkai Przeworsk
(2 zawodników)
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
(2 zawodników)
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
(2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
(5 walk)
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
(3 walk)
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
(3 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Kuba Nejfeld
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
2
Filip Maksimowicz
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
3
Błażej Zieliński
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
3
Krystian Tyszko
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
5
Erwin Pękala
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
5
Kewin Liszka
Przeworski Klub Karate Kyokushinkai Przeworsk
5
Michał Nienałtowski
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
5
Dawid Dalecki
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Bejenka Piotr (1 walk)
Chodorowski Wojewnik Błażej Jakub (1 walk)
Chomik Michał (1 walk)
Dalecki Dawid (1 walk)
Górski Wojciech (1 walk)
Liszka Kewin (2 walk)
Maksimowicz Filip (4 walk)
Nejfeld Kuba (4 walk)
Nienałtowski Michał (2 walk)
Pażu¶ Dawid (1 walk)
Pękala Erwin (2 walk)
Tyszko Krystian (2 walk)
Zieliński Błażej (3 walk)
Zientek Karol (1 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
Kewin Liszka
Przeworski Klub Karate Kyokushinkai Przeworsk
Błażej Jakub Chodorowski Wojewnik
Augustowski Klub Krate Kyokushin Augustów
0.5:0
I runda
Filip Maksimowicz
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
Karol Zientek
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
0.5:0
I runda
Erwin Pękala
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
Wojciech Górski
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
0.5:0
I runda
Michał Nienałtowski
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
Michał Chomik
Przeworski Klub Karate Kyokushinkai Przeworsk
0.5:0
I runda
Kuba Nejfeld
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
Dawid Pażu¶
Bartoszycki Klub Kyokushin Karate Bartoszyce
0.5:0
I runda
Błażej Zieliński
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
Piotr Bejenka
Łomżyński Klub Karate Łomża
0.5:0
ćwierćfinał
Filip Maksimowicz
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
Kewin Liszka
Przeworski Klub Karate Kyokushinkai Przeworsk
0.5:0
ćwierćfinał
Krystian Tyszko
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
Erwin Pękala
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
0.5:0
ćwierćfinał
Kuba Nejfeld
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
Michał Nienałtowski
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
0.5:0
ćwierćfinał
Błażej Zieliński
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
Dawid Dalecki
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
0.5:0
półfinał
Filip Maksimowicz
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
Krystian Tyszko
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
0.5:0
półfinał
Kuba Nejfeld
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
Błażej Zieliński
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
0.5:0
finał
Kuba Nejfeld
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
Filip Maksimowicz
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
0.5:0