Mistrzostwa Polski Kyokushin-Młodzieżowcy Kumite
Maków Mazowiecki, 16.11.2019
 

Mistrzostwa Polski Kyokushin
Mistrzostwa Polski Kyokushin-Juniorzy Kumite Mistrzostwa Polski Kyokushin-Juniorzy Kata Mistrzostwa Polski Kyokushin-sędziowie Mistrzostwa Polski Kyokushin-Młodzieżowcy Kata
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyźni: -65 kg
1
Damian Biłbak
Suwalski Klub Karate Kyokushin Suwałki
2
KUBA PAŁASZEWSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
3
Kacper Tyburski
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
3
Paweł Siwiec
Inowrocławski Klub Kyokushin Inowrocław
5
Antoni Sosnowski
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
5
SZYMON KIECZKA
KLUB SZTUK WALKI SHOGUN ŻORY ŻORY
5
Miłosz Wolak
Malborski Klub Kyokushin Karate MKKK
5
Jakub Tomkiewicz
Augustowski Klub Krate Kyokushin Augustów
mężczyźni: -70 kg
1
Kryspin Paradysz
Krośnieński Klub Kyokushin Karate Krosno
3
Wiktor Hadała
Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA Szczecin
3
Kamil Berkowicz
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
5
Michał Sobolak
Przemyski Klub Karate Kyokushin Przemyśl
5
Dawid Gładysek
chrzanowski klub karate Chrzanów
5
Jakub Żegunia
UKS OPstródzki Klub Kyokushin Karate Ostróda
5
Maciej Zinówko
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
mężczyźni: -75 kg
1
Karol Burzyk
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
2
Marcel Kopij
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
3
Kamil Szołtysik
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
3
Hubert Fleszar
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
5
Adam Fabijan
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
5
Adam Stępniak
Bushi Team Piaseczno
5
Wiktor Durel
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
mężczyźni: -80 kg
1
Szymon Olpiński
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
2
Krzysztof Modzelewski
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
3
Gracjan Bożek
Krośnieński Klub Kyokushin Karate Krosno
3
Łukasz Kacprzycki
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
5
Jakub Kwaśniewski
Bartoszycki Klub Kyokushin Karate Bartoszyce
5
Jakub Obrycki
Grajewski Klub Kyokushin Karate Grajewo
5
Maciej Jaszczuk
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
mężczyźni: +80 kg
1
Kuba Nejfeld
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
2
Filip Maksimowicz
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
3
Błażej Zieliński
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
3
Krystian Tyszko
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
5
Dawid Dalecki
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
5
Kewin Liszka
Przeworski Klub Karate Kyokushinkai Przeworsk
5
Erwin Pękala
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
5
Michał Nienałtowski
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
kobiety: -55 kg
1
Paulina Pawlak
Przeworski Klub Karate Kyokushinkai Przeworsk
2
Natalia Chrzanowska
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
3
Aleksandra Biłbak
Suwalski Klub Karate Kyokushin Suwałki
3
Milena Marzec
Klub Karate Kyokushin TENSHO Czerwionka-Leszczyny Stanowice
5
Aleksandra Rybacka
Suwalski Klub Karate Kyokushin Suwałki
5
MARIA PEŁCZYK
KLUB SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN LESZNO
5
Wiktoria Konatowska
KLUB SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN LESZNO
5
Anna Protsenko
Dragon Fight Club Radom
kobiety: -60 kg
1
Julia Żak
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
2
Paulina Włodarczyk
Karkonoski Klub Karate Shinkyokushinkai Jelenia Góra
3
Weronika Czajka
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
3
Natalia Nalewajk
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
5
Wiktoria Ful
Opolski Klub Karate Kyokushin Opole
5
Dominika Pyskło
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin Ostrołęka
5
Marta Erdmańczyk
Chojnicki Klub Kyokushin Karate Chojnice
5
Dominika Kieraś
Klub Sportowy BUDO Krosno
kobiety: -65 kg
1
Natalia Korzec
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
2
Aleksandra Lechosztes
Gorzycki Klub Karate Kyokushin Gorzyce
3
Anna Szczuka
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
3
Zuzanna Michalczuk
Lubelski Klub Karate Kyokushin Lublin
5
Marta Smagacz
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
5
Natalia Kondeusz
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
5
Michalina Chrobot
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
5
Adrianna Jęcek
Karate Kyokushin Kanku Tymień Tymień
kobiety: +65 kg
1
Karolina Barylak
Przeworski Klub Karate Kyokushinkai Przeworsk
2
Emilia Gwiazda
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
3
Aleksandra Górska
Suwalski Klub Karate Kyokushin Suwałki
3
Klaudia Czarnecka
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
5
Klaudia Gawryś
Łomżyński Klub Karate Łomża
5
Klaudia Lanczewska
Łomżyński Klub Karate Łomża
5
Kinga Kot
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
5
Natalia Smith
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa