ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa U17
Koskie, 06.10.2019
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa U7
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa U9
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa U11
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa U13
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa U15
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
MężczyŒni
-55 kg
-60 kg
-65 kg
-70 kg
-75 kg
+75 kg
Kobiety
-50 kg
-55 kg
-60 kg
-65 kg
+65 kg
kategoria: +75 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
3
Liczba startujących zawodników
7
Liczba walk
6
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2002 - 2003
Średnia wieku zawodników
17 lat 30 dni
Średnia wieku medalistów
16 lat 364 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
17 lat 30 dni
Najmłodszy zawodnik
Jakub Mikosz
Najstarszy zawodnik
Jakub Gromada
Kluby z największą liczbą zawodników
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
(3 zawodników)
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
(2 zawodników)
MKS KK Radzymin Radzymin
(2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
(4 walk)
MKS KK Radzymin Radzymin
(1 walk)
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
(1 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Miłosz Adamczyk
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
2
KACPER WÓJCIK
MKS KK Radzymin Radzymin
3
Jakub Masik
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
3
Jakub Mikosz
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
5
PIOTR GRUCHAŁA
MKS KK Radzymin Radzymin
5
Filip Hajduk
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
5
Jakub Gromada
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Adamczyk Miłosz (3 walk)
Gromada Jakub (1 walk)
GRUCHAŁA PIOTR (1 walk)
Hajduk Filip (1 walk)
Masik Jakub (2 walk)
Mikosz Jakub (2 walk)
WÓJCIK KACPER (2 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
æwieræfinał
Jakub Mikosz
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
Jakub Gromada
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
0.5:0
æwieræfinał
Miłosz Adamczyk
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
PIOTR GRUCHAŁA
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0
æwieræfinał
Jakub Masik
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
Filip Hajduk
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
0.5:0
półfinał
Miłosz Adamczyk
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
Jakub Mikosz
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
0.5:0
półfinał
KACPER WÓJCIK
MKS KK Radzymin Radzymin
Jakub Masik
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
0.5:0
finał
Miłosz Adamczyk
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
KACPER WÓJCIK
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0