ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa U17
Koskie, 06.10.2019
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa U7
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa U9
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa U11
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa U13
Turniej Karate o Puchar z Żeliwa U15
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
WYNIKI ZAWODÓW
mężczyźni: -55 kg
mężczyźni: -60 kg
1
DENIS KOROTOWSKIH
MKS KK Radzymin Radzymin
2
Norbert Piechota
Klub Sportów i Sztuk Walk Turek
mężczyźni: -65 kg
1
PIOTR WĘGLIŃSKI
KLUB KARATE MORAWICA KKM MORAWICA
2
MATEUSZ PADAMCZYK
MKS KK Radzymin Radzymin
3
Oliwier Kurczab
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
3
Jędrzej Żmuda
UKS SEKAI Warszawa
5
Patryk Pacocha
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
mężczyźni: -70 kg
1
DAMIAN MARCHLIK
MKS KK Radzymin Radzymin
2
Dominik Obuchowski
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
3
Hubert Wasilewski
Klub Sportów i Sztuk Walk Turek
mężczyźni: -75 kg
1
Olgierd Kozielski
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
2
Kamil Żurawski
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
3
Mateusz Mrachacz
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
3
Stanisław Wiśniewski
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
mężczyźni: +75 kg
1
Miłosz Adamczyk
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
2
KACPER WÓJCIK
MKS KK Radzymin Radzymin
3
Jakub Mikosz
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
3
Jakub Masik
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
5
Filip Hajduk
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
5
Jakub Gromada
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
5
PIOTR GRUCHAŁA
MKS KK Radzymin Radzymin
kobiety: -50 kg
kobiety: -55 kg
1
Magdalena Pałdyna
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
2
JUSTYNA KROSTA
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
3
Zuzanna Jaros
UKS SEKAI Warszawa
3
Ada Stankiewicz
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
kobiety: -60 kg
kobiety: -65 kg
1
Oliwia Fornal
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
2
KARINA PĘKACZ
Starachowicki Klub Karate Kyokushin Starachowice
kobiety: +65 kg
1
DARIA BANASIAK
MKS KK Radzymin Radzymin
2
Róża Stańko
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa