ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Mistrzostwa Polski Kyokushin Młodzieżowców Kumite (2000-2003)
Radzymin, 28.11.2021
Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate
Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów Kumite (2004-2005)
Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów Kata (2004-2005)
Mistrzostwa Polski Kyokushin Młodzieżowców Kata (2000-2003)
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
WYNIKI ZAWODÓW
mężczyźni: -65 kg
1
MATEUSZ PADAMCZYK
MKS KK Radzymin Radzymin
2
Mateusz Majchrzak
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
3
DANIEL KOGUT
MKS KK Radzymin Radzymin
3
PATRYK KUJAWSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
5
Konrad Żelaznowski
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
5
Szymon Niziński
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin Ostrołęka
5
Bruno Cymmerman
Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU Białystok
mężczyźni: -70 kg
1
Paweł Siwiec
Inowrocławski Klub Kyokushin Inowrocław
2
PIOTR WĘGLIŃSKI
KLUB KARATE MORAWICA KKM MORAWICA
3
Dominik Kasza
Kielecki Klub Karate Kyokushin Kielce
3
Jakub Żegunia
UKS OPstródzki Klub Kyokushin Karate Ostróda
5
DENIS KOROTOWSKIH
MKS KK Radzymin Radzymin
5
Łukasz Dymek
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
5
Miłosz Wolak
Malborski Klub Kyokushin Karate MKKK
5
Olgierd Kozłowski
Bushi Team Piaseczno
mężczyźni: -75 kg
1
Karol Narożniak
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
2
Adrian Wzorek
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
3
Kamil Berkowicz
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
3
Karol Brejtfus
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
5
PAWEŁ WARDAK
MKS KK Radzymin Radzymin
5
MACIEJ KOTKOWSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
5
Kamil Żurawski
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
5
Maciej Zinówko
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
mężczyźni: -80 kg
1
Marcel Kopij
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
2
Miłosz Adamczyk
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
3
Marek Antczak
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
3
Jakub Matuszewski
Masters Dojo WASW Warszawa
5
Mateusz Mrachacz
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
5
Damian Szargiej
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
mężczyźni: +80 kg
1
Artem Akimenkov
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
2
Dominik Janczak
Klub Karate Kyokushin TENSHO Czerwionka-Leszczyny Stanowice
3
Filip Hajduk
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
3
Sęk Dawid
WKKK-Sypień Wrocław
5
KACPER WÓJCIK
MKS KK Radzymin Radzymin
5
Wojciech Cwynar
SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI Sieradz
5
Krzysztof Modzelewski
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
5
Michał Nienałtowski
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
kobiety: -55 kg
1
Eliza Wiska
Mieleński Klub Karate Kyokushin Mielno
2
Oliwia Sobiech
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
3
Martyna Łukasik
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
3
Andżelika Dobrzyń
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
5
ZUZANNA DUCH
SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI Sieradz
5
Oliwia Atłas
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
5
SYLWIA KAZIMIERSKA
KLUB KARATE MORAWICA KKM MORAWICA
5
Kinga Kuklińska
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
kobiety: -60 kg
1
Natalia Kondeusz
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
2
Rybska Karolina
Stowarzyszenie SMOK Warszawa
3
Wiktoria Mieszała
Siemianowicki Klub Kyokushin Karate Siemianowice Śląskie
3
Alicja Prokuda
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
5
Aleksandra Nowicka
Malborski Klub Kyokushin Karate MKKK
5
Olga Boruch
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
5
Paulina Tarczyńska
UKS SEKAI Warszawa
kobiety: -65 kg
1
Hanna Marciniak
Champion Klub Karate Kyokushin Opole
2
Jagoda Lubicz-Lisowska
YMCA Kraków Kraków
3
Sandra Kosiec
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
3
GABRIELA Kurczyńska
Klub Karate Kyokushin Chikara Kielce
5
Marta Smagacz
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
5
Emilia Szudeja
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
5
Roksana Pasławska
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
5
Aleksandra Wysocka
Klub Karate Kyokushin Chikara Kielce
kobiety: +65 kg
1
Katarzyna Jaśkowska
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
2
DARIA BANASIAK
MKS KK Radzymin Radzymin
3
Wiktoria Wiergowska
UKS Karate Kyokushin Moryń Moryń
3
Natalia Smith
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
5
Weronika Mazur
Klub Karate Kyokushin TENSHO Czerwionka-Leszczyny Stanowice
5
Agata Malon
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin Ostrołęka
5
Kamila Tamborek
Stowarzyszenie SMOK Warszawa
5
Dominika Antosik
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra