ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
VI Turniej o Puchar Prezydenta Katowic
Katowice, 24.10.2020
ZAWODY
STATYSTYKA OGÓLNA
KLASYFIKACJE
KLASYFIKACJE MEDALOWE I PUNKTOWE
Klasyfikacja medalowa - mężczy¼ni
Lp
Klub
Złote
Srebrne
Brązowe
1
MKS KK Radzymin Radzymin
5
3
8
2
chrzanowski klub karate Chrzanów
3
5
2
3
Karate&Fitness katowice
3
1
3
4
Najduch DOJO Katowice
2
2
5
5
ŚLĄSKI KLUB KARATE I KICK-BOXINGU LUBSZA
2
0
1
6
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
2
0
0
7
Stowarzyszenie Sportowe Karate Yokozuna Nowy Targ
1
2
2
8
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
1
1
4
9
Akademia Sztuk Walki PAPON TEAM Tarnów Opolski
1
0
2
10
Klub Karate Kyokyshin Nintai Głowno
0
2
3
11
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
0
2
1
12
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
0
2
1
13
Klub Karate Randori Radomsko
0
0
1
14
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
0
0
1
15
UKS KARATE HAJIME Radzionków
0
0
1
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
Klub
Złote
Srebrne
Brązowe
1
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
3
0
3
2
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
2
1
2
3
MKS KK Radzymin Radzymin
2
1
1
4
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
1
3
6
5
chrzanowski klub karate Chrzanów
1
1
3
6
Klub Karate Randori Radomsko
1
1
3
7
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
1
1
0
8
ŚLĄSKI KLUB KARATE I KICK-BOXINGU LUBSZA
1
1
0
9
Stowarzyszenie Sportowe Karate Yokozuna Nowy Targ
1
0
1
10
UKS KARATE HAJIME Radzionków
1
0
1
11
Karate&Fitness katowice
1
0
0
12
Najduch DOJO Katowice
0
2
1
13
Akademia Sztuk Walki PAPON TEAM Tarnów Opolski
0
1
3
14
Klub Karate Kyokyshin Nintai Głowno
0
1
2
15
Champion Klub Karate Kyokushin Opole
0
1
1
16
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
0
1
0
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
Klub
Złote
Srebrne
Brązowe
1
MKS KK Radzymin Radzymin
7
4
9
2
chrzanowski klub karate Chrzanów
4
6
5
3
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
4
1
7
4
Karate&Fitness katowice
4
1
3
5
ŚLĄSKI KLUB KARATE I KICK-BOXINGU LUBSZA
3
1
1
6
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
3
1
0
7
Najduch DOJO Katowice
2
4
6
8
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
2
3
3
9
Stowarzyszenie Sportowe Karate Yokozuna Nowy Targ
2
2
3
10
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
1
5
7
11
Akademia Sztuk Walki PAPON TEAM Tarnów Opolski
1
1
5
12
Klub Karate Randori Radomsko
1
1
4
13
UKS KARATE HAJIME Radzionków
1
0
2
14
Klub Karate Kyokyshin Nintai Głowno
0
3
5
15
Champion Klub Karate Kyokushin Opole
0
1
1
16
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
0
1
1
Klasyfikacja punktowa - mężczy¼ni
Lp
Klub
Punkty
1
MKS KK Radzymin Radzymin
98.5
2
chrzanowski klub karate Chrzanów
67.5
3
Najduch DOJO Katowice
45.0
4
Karate&Fitness katowice
31.0
5
Stowarzyszenie Sportowe Karate Yokozuna Nowy Targ
27.0
6
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
26.5
7
Akademia Sztuk Walki PAPON TEAM Tarnów Opolski
22.5
8
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
19.5
9
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
19.5
10
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
18.0
11
ŚLĄSKI KLUB KARATE I KICK-BOXINGU LUBSZA
18.0
12
Klub Karate Randori Radomsko
8.0
13
Klub Karate Kyokyshin Nintai Głowno
7.0
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
Klub
Punkty
1
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
37.5
2
chrzanowski klub karate Chrzanów
35.0
3
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
31.0
4
MKS KK Radzymin Radzymin
25.0
5
Klub Karate Randori Radomsko
21.5
6
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
18.0
7
Najduch DOJO Katowice
16.5
8
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
16.0
9
ŚLĄSKI KLUB KARATE I KICK-BOXINGU LUBSZA
16.0
10
UKS KARATE HAJIME Radzionków
14.5
11
Klub Karate Kyokyshin Nintai Głowno
12.0
12
Akademia Sztuk Walki PAPON TEAM Tarnów Opolski
10.0
13
Champion Klub Karate Kyokushin Opole
9.5
14
Stowarzyszenie Sportowe Karate Yokozuna Nowy Targ
9.0
15
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
7.0
16
Karate&Fitness katowice
4.0
Klasyfikacja punktowa - razem
Lp
Klub
Punkty
1
MKS KK Radzymin Radzymin
123.5
2
chrzanowski klub karate Chrzanów
102.5
3
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
64.0
4
Najduch DOJO Katowice
61.5
5
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
50.5
6
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
37.5
7
Stowarzyszenie Sportowe Karate Yokozuna Nowy Targ
36.0
8
Karate&Fitness katowice
35.0
9
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
34.0
10
ŚLĄSKI KLUB KARATE I KICK-BOXINGU LUBSZA
34.0
11
Akademia Sztuk Walki PAPON TEAM Tarnów Opolski
32.5
12
Klub Karate Randori Radomsko
29.5
13
Klub Karate Kyokyshin Nintai Głowno
19.0
14
UKS KARATE HAJIME Radzionków
14.5
15
Champion Klub Karate Kyokushin Opole
9.5
16
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
7.0