ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Mistrzostwa Polski Kyokushin
Maków Mazowiecki, 16.11.2019
ZAWODY
STATYSTYKA OGÓLNA
KLASYFIKACJE
KLASYFIKACJE MEDALOWE I PUNKTOWE
Klasyfikacja medalowa - mężczy¼ni
Lp
Klub
Złote
Srebrne
Brązowe
1
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
3
0
2
2
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin Ostrołęka
2
0
0
3
Krośnieński Klub Kyokushin Karate Krosno
1
0
1
4
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
1
0
0
5
Lipnowski Klub Kyokushin Karate Lipno
1
0
0
6
Suwalski Klub Karate Kyokushin Suwałki
1
0
0
7
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
1
0
0
8
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
0
2
1
9
MKS KK Radzymin Radzymin
0
2
0
10
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
0
1
2
11
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
0
1
1
12
Zamojski Klub Karate Kyokushin Zamość
0
1
1
13
KLUB KARATE MORAWICA KKM MORAWICA
0
1
0
14
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
0
1
0
15
Inowrocławski Klub Kyokushin Inowrocław
0
0
2
16
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
0
0
2
17
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
0
0
1
18
LKS POLONIA PŁOTY PŁOTY
0
0
1
19
Olsztyński Klub Kyokushin Karate Olsztyn
0
0
1
20
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
0
0
1
21
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
0
0
1
22
Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA Szczecin
0
0
1
23
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
0
0
1
24
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
0
0
1
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
Klub
Złote
Srebrne
Brązowe
1
Przeworski Klub Karate Kyokushinkai Przeworsk
2
0
0
2
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
1
1
1
3
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
1
0
1
4
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
1
0
0
5
UKS Iławski KLub Kyokushin Karate Iława
1
0
0
6
Wielicki Klub Karate Kyokushinkai Wieliczka
1
0
0
7
Dragon Fight Club Radom
0
1
0
8
Gorzycki Klub Karate Kyokushin Gorzyce
0
1
0
9
Karkonoski Klub Karate Shinkyokushinkai Jelenia Góra
0
1
0
10
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
0
1
0
11
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
0
1
0
12
UKS Karate Kyokushin Moryń Moryń
0
1
0
13
Lubelski Klub Karate Kyokushin Lublin
0
0
2
14
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
0
0
2
15
Suwalski Klub Karate Kyokushin Suwałki
0
0
2
16
Klub Karate Kyokushin TENSHO Czerwionka-Leszczyny Stanowice
0
0
1
17
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
0
0
1
18
Malborski Klub Kyokushin Karate MKKK
0
0
1
19
Olsztyński Klub Kyokushin Karate Olsztyn
0
0
1
20
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
0
0
1
21
SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI Sieradz
0
0
1
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
Klub
Złote
Srebrne
Brązowe
1
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
3
0
3
2
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin Ostrołęka
2
0
0
3
Przeworski Klub Karate Kyokushinkai Przeworsk
2
0
0
4
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
2
0
0
5
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
1
2
1
6
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
1
0
2
7
Suwalski Klub Karate Kyokushin Suwałki
1
0
2
8
Krośnieński Klub Kyokushin Karate Krosno
1
0
1
9
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
1
0
0
10
Lipnowski Klub Kyokushin Karate Lipno
1
0
0
11
UKS Iławski KLub Kyokushin Karate Iława
1
0
0
12
Wielicki Klub Karate Kyokushinkai Wieliczka
1
0
0
13
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
0
3
1
14
MKS KK Radzymin Radzymin
0
2
0
15
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
0
1
3
16
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
0
1
2
17
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
0
1
1
18
Zamojski Klub Karate Kyokushin Zamość
0
1
1
19
Dragon Fight Club Radom
0
1
0
20
Gorzycki Klub Karate Kyokushin Gorzyce
0
1
0
21
Karkonoski Klub Karate Shinkyokushinkai Jelenia Góra
0
1
0
22
KLUB KARATE MORAWICA KKM MORAWICA
0
1
0
23
UKS Karate Kyokushin Moryń Moryń
0
1
0
24
Inowrocławski Klub Kyokushin Inowrocław
0
0
2
25
Lubelski Klub Karate Kyokushin Lublin
0
0
2
26
Olsztyński Klub Kyokushin Karate Olsztyn
0
0
2
27
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
0
0
2
28
Klub Karate Kyokushin TENSHO Czerwionka-Leszczyny Stanowice
0
0
1
29
LKS POLONIA PŁOTY PŁOTY
0
0
1
30
Malborski Klub Kyokushin Karate MKKK
0
0
1
31
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
0
0
1
32
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
0
0
1
33
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
0
0
1
34
SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI Sieradz
0
0
1
35
Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA Szczecin
0
0
1
36
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
0
0
1
Klasyfikacja punktowa - mężczy¼ni
Lp
Klub
Punkty
1
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
38.0
2
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
23.0
3
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin Ostrołęka
20.5
4
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
19.5
5
MKS KK Radzymin Radzymin
19.0
6
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
15.0
7
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
14.0
8
Zamojski Klub Karate Kyokushin Zamość
12.5
9
Inowrocławski Klub Kyokushin Inowrocław
11.0
10
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
11.0
11
Krośnieński Klub Kyokushin Karate Krosno
9.0
12
Lipnowski Klub Kyokushin Karate Lipno
9.0
13
Suwalski Klub Karate Kyokushin Suwałki
9.0
14
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
9.0
15
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
8.0
16
KLUB KARATE MORAWICA KKM MORAWICA
7.0
17
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
7.0
18
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
5.5
19
LKS POLONIA PŁOTY PŁOTY
5.5
20
Olsztyński Klub Kyokushin Karate Olsztyn
5.5
21
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
5.5
22
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
5.5
23
Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA Szczecin
5.5
24
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
5.5
25
Jasielski Klub Kyokushin Karate Jasło
5.0
26
Jastrzębski Klub Kyokushin Karate KUMITE Jastrzębie-Zdrój
5.0
27
Augustowski Klub Krate Kyokushin Augustów
2.5
28
Bushi Team Piaseczno
2.5
29
Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN Bydgoszcz
2.5
30
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
2.5
31
Klub Karate Kyokushin TENSHO Czerwionka-Leszczyny Stanowice
2.5
32
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
2.5
33
Lubiński Klub Karate Kyokushin Lubin
2.5
34
Malborski Klub Kyokushin Karate MKKK
2.5
35
Przemyski Klub Karate Kyokushin Przemyśl
2.5
36
Przeworski Klub Karate Kyokushinkai Przeworsk
2.5
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
Klub
Punkty
1
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
21.5
2
Przeworski Klub Karate Kyokushinkai Przeworsk
18.0
3
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
17.0
4
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
13.5
5
Lubelski Klub Karate Kyokushin Lublin
11.0
6
Suwalski Klub Karate Kyokushin Suwałki
11.0
7
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
9.0
8
UKS Iławski KLub Kyokushin Karate Iława
9.0
9
Wielicki Klub Karate Kyokushinkai Wieliczka
9.0
10
Dragon Fight Club Radom
7.0
11
Gorzycki Klub Karate Kyokushin Gorzyce
7.0
12
Karkonoski Klub Karate Shinkyokushinkai Jelenia Góra
7.0
13
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
7.0
14
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
7.0
15
UKS Karate Kyokushin Moryń Moryń
7.0
16
Klub Karate Kyokushin TENSHO Czerwionka-Leszczyny Stanowice
5.5
17
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
5.5
18
Malborski Klub Kyokushin Karate MKKK
5.5
19
Olsztyński Klub Kyokushin Karate Olsztyn
5.5
20
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
5.5
21
SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI Sieradz
5.5
22
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin Ostrołęka
5.0
23
Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU Białystok
2.5
24
Jasielski Klub Kyokushin Karate Jasło
2.5
25
Krośnieński Klub Kyokushin Karate Krosno
2.5
26
Masters Dojo WASW Warszawa
2.5
27
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
2.5
28
Opolski Klub Karate Kyokushin Opole
2.5
29
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
2.5
30
UKS SEKAI Warszawa
2.5
Klasyfikacja punktowa - razem
Lp
Klub
Punkty
1
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
43.5
2
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
28.5
3
Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Olecko
28.5
4
Klub Kyokushin Karate im. M. Oyama Wrocław
26.5
5
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin Ostrołęka
25.5
6
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
23.0
7
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
22.5
8
Przeworski Klub Karate Kyokushinkai Przeworsk
20.5
9
Suwalski Klub Karate Kyokushin Suwałki
20.0
10
MKS KK Radzymin Radzymin
19.0
11
Tarnowski Klub Sportowy "Kyokushin" Karate Tarnów
18.0
12
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
14.0
13
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
13.5
14
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
12.5
15
Zamojski Klub Karate Kyokushin Zamość
12.5
16
Krośnieński Klub Kyokushin Karate Krosno
11.5
17
Inowrocławski Klub Kyokushin Inowrocław
11.0
18
Lubelski Klub Karate Kyokushin Lublin
11.0
19
Olsztyński Klub Kyokushin Karate Olsztyn
11.0
20
Lipnowski Klub Kyokushin Karate Lipno
9.0
21
UKS Iławski KLub Kyokushin Karate Iława
9.0
22
Wielicki Klub Karate Kyokushinkai Wieliczka
9.0
23
Klub Karate Kyokushin TENSHO Czerwionka-Leszczyny Stanowice
8.0
24
Malborski Klub Kyokushin Karate MKKK
8.0
25
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
8.0
26
Jasielski Klub Kyokushin Karate Jasło
7.5
27
Dragon Fight Club Radom
7.0
28
Gorzycki Klub Karate Kyokushin Gorzyce
7.0
29
Karkonoski Klub Karate Shinkyokushinkai Jelenia Góra
7.0
30
KLUB KARATE MORAWICA KKM MORAWICA
7.0
31
UKS Karate Kyokushin Moryń Moryń
7.0
32
LKS POLONIA PŁOTY PŁOTY
5.5
33
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
5.5
34
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
5.5
35
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
5.5
36
SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI Sieradz
5.5
37
Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA Szczecin
5.5
38
Jastrzębski Klub Kyokushin Karate KUMITE Jastrzębie-Zdrój
5.0
39
Augustowski Klub Krate Kyokushin Augustów
2.5
40
Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU Białystok
2.5
41
Bushi Team Piaseczno
2.5
42
Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN Bydgoszcz
2.5
43
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
2.5
44
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
2.5
45
Lubiński Klub Karate Kyokushin Lubin
2.5
46
Masters Dojo WASW Warszawa
2.5
47
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
2.5
48
Opolski Klub Karate Kyokushin Opole
2.5
49
Przemyski Klub Karate Kyokushin Przemyśl
2.5
50
UKS SEKAI Warszawa
2.5