ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Mazowiecka Liga Karate U-9
Michałowice, 17.11.2018
Mazowiecka liga Karate
Mazowiecka Liga Karate U-10
Mazowiecka Liga Karate U-11
Mazowiecka liga Karate
WYNIKI NA ŻYWO
LISTA ZAWODNIKÓW
KLUBY
STATYSTKA OGÓLNA
WYNIKI ZAWODÓW
↓
Dostępna jest statystyka szczegółowa z tych zawodów
↓
Statystyka
Liczba startujących klubów
12 -> (M) 11 (K) 6
Liczba startujących zawodników
33 -> (M) 24 (K) 9
Liczba walk
27 -> (M) 21 (K) 6
Średnia wieku zawodników
8 lat 254 dni
Średnia wieku medalistów
8 lat 269 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
8 lat 274 dni
Najmłodszy zawodnik
Paweł Siwiak
(8 lat 9 dni)
Najstarszy zawodnik
Jan Kołakowski
(8 lat 354 dni)
Najmłodszy złoty medalista
Jan Pyć
(8 lat 51 dni)
Najstarszy złoty medalista
Irena Krowieranda
(8 lat 354 dni)
Najliczniejsza kategoria
-30 kg (13 zawodników)
Najmniej liczna kategoria
+30 kg (1 zawodników)
Liczba klubów z medalami
8 (47.06% ogólnej liczby klubów)
Liczba klubów z miejscami 1-7
11 (64.71% ogólnej liczby klubów)
Kluby z największą liczbą zawodników
UKS SEKAI Warszawa
(8 zawodników)
MKS KK Radzymin Radzymin
(5 zawodników)
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
(5 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Klub Sportowy ZDROWIE Michałowice
(9 walk)
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
(4 walk)
UKS Heros Warszawa Warszawa
(3 walk)
Kluby z największą efektywnością
Klub Sportowy ZDROWIE Michałowice
(2.25 => 9 wygr. / 4 zaw.)
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
(2 => 2 wygr. / 1 zaw.)
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
(2 => 2 wygr. / 1 zaw.)
Kluby z największą efektywnością punktową
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
(9 => 9.0 pkt / 1 zaw.)
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
(7 => 7.0 pkt / 1 zaw.)
Klub Sportowy ZDROWIE Michałowice
(5.88 => 23.5 pkt / 4 zaw.)
Wyniki
Kategoria
Zawodnicy
Kluby
Walki
Lista walk
-25 kg
2
2
2
-30 kg
13
7
12
+30 kg
9
8
7
-25 kg
3
3
3
-30 kg
5
4
3
+30 kg
1
1
0
---
Statystyka szczegółowa
Najdłuższa walka
00:00:00
, -25 kg
ADAM GˇTAREK
-
Borys Romanowski
Najkrótsza walka
, - kg.
-
Długość zawodów / średni czas walk
:: /
ippon / waza-ari / yuko (shido / hansokumake)
5 / 0 / 0 (0 / 0)
ilość dogrywek
0
walki zakończone przez IPPON
5 (18.52%)
walki zakończone przez WAZA-ARI
0 (0%)
walki zakończone przez YUKO
0 (0%)
walki zakończone przez SHIDO
22 (81.48%)
Najlepsi zawodnicy
Zawodnik
Kategoria
Średni czas walk
Walki
Punkty zdobyte
Punkty stracone
Ippon
Waza-ari
Yuko
Shido
Ippon
Waza-ari
Yuko
Shido
Hansokumake
Hubert Mojek
-30 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALICJA BOROWSKA
+30 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Katarzyna Sokół
-30 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GABRYJELA WÓJCIK
-30 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Piotr Kazubski
+30 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakub Modrzewski
+30 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Adam Bujalski
+30 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bartek Borsuk
+30 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Szymon Tajanowicz
+30 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Paweł Siwiak
-30 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0