ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Skarżysko Kamienna CUP 2020
Skarżysko Kamienna, 17.10.2020
Skarżysko Kamienna CUP 2020
Skarżysko Kamienna CUP 2020 Dzieci starsze 2009-2010
Skarżysko Kamienna CUP 2020 Młodzik 2007-2008
Skarżysko Kamienna CUP 2020 Kadet 2005-2006
Skarżysko Kamienna CUP 2020 Junior 2003-2004
WYNIKI NA ŻYWO
LISTA ZAWODNIKÓW
KLUBY
STATYSTKA OGÓLNA
WYNIKI ZAWODÓW
↓
Dostępna jest statystyka szczegółowa z tych zawodów
↓
Statystyka
Liczba startujących klubów
7 -> (M) 7 (K) 0
Liczba startujących zawodników
11 -> (M) 11
Liczba walk
8 -> (M) 8
Średnia wieku zawodników
25 lat 77 dni
Średnia wieku medalistów
23 lat 83 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
25 lat 77 dni
Najmłodszy zawodnik
KACPER WÓJCIK
(18 lat 232 dni)
Najstarszy zawodnik
Tomasz Sobczak
(45 lat 15 dni)
Najmłodszy złoty medalista
KACPER WÓJCIK
(18 lat 232 dni)
Najstarszy złoty medalista
JAKUB KWAŚNIEWSKI
(22 lat 326 dni)
Najliczniejsza kategoria
-75 kg (5 zawodników)
Najmniej liczna kategoria
+80 kg (2 zawodników)
Liczba klubów z medalami
7 (100% ogólnej liczby klubów)
Liczba klubów z miejscami 1-7
7 (100% ogólnej liczby klubów)
Kluby z największą liczbą zawodników
Klub Sportów i Sztuk Walk Turek
(2 zawodników)
Podlaski Klub Sportowy "NA SZCZYT" Białystok
(2 zawodników)
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
(2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
(2 walk)
Podlaski Klub Sportowy "NA SZCZYT" Białystok
(2 walk)
Bartoszycki Klub Kyokushin Karate Bartoszyce
(2 walk)
Kluby z największą efektywnością
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
(2 => 2 wygr. / 1 zaw.)
Bartoszycki Klub Kyokushin Karate Bartoszyce
(2 => 2 wygr. / 1 zaw.)
Podlaski Klub Sportowy "NA SZCZYT" Białystok
(1 => 2 wygr. / 2 zaw.)
Kluby z największą efektywnością punktową
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
(9 => 9.0 pkt / 1 zaw.)
Bartoszycki Klub Kyokushin Karate Bartoszyce
(9 => 9.0 pkt / 1 zaw.)
Podlaski Klub Sportowy "NA SZCZYT" Białystok
(6.25 => 12.5 pkt / 2 zaw.)
Wyniki
Kategoria
Zawodnicy
Kluby
Walki
Lista walk
-75 kg
5
4
4
-80 kg
4
3
3
+80 kg
2
2
1
-65 kg
0
0
0
---
+65 kg
0
0
0
---
Statystyka szczegółowa
Najdłuższa walka
00:00:00
, -75 kg
PAWEŁ GORDOŃ
-
Tomasz Sobczak
Najkrótsza walka
, - kg.
-
Długość zawodów / średni czas walk
:: /
ippon / waza-ari / yuko (shido / hansokumake)
1 / 1 / 1 (0 / 0)
ilość dogrywek
0
walki zakończone przez IPPON
1 (12.5%)
walki zakończone przez WAZA-ARI
0 (0%)
walki zakończone przez YUKO
0 (0%)
walki zakończone przez SHIDO
7 (87.5%)
Najlepsi zawodnicy
Zawodnik
Kategoria
Średni czas walk
Walki
Punkty zdobyte
Punkty stracone
Ippon
Waza-ari
Yuko
Shido
Ippon
Waza-ari
Yuko
Shido
Hansokumake
PAWEŁ GORDOŃ
-75 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
PIOTR STASIEWICZ
-75 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ADRIAN WZOREK
-75 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
JAKUB KWAŚNIEWSKI
-80 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARTOSZ WIERZYŃSKI
-80 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KACPER WÓJCIK
+80 kg
00:00:00
0
1
1
1
0
0
0
0
0
0
Maciej Kątek
-75 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tomasz Sobczak
-75 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Wiktor Durel
-80 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CYPRIAN SĘKOWSKI
-80 kg
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0