ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite 2006-2007
Katowice, 26.10.2019
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-walka bezkontaktowa M2012-2014
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 10-1,10-2
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 9-1,9-2
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 8-1,8-2,7-1,7-2
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 6-1,6-2,5-1,5-2
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 4-1 i wyżej
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite 2010-2011
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite 2008-2009
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite 2004-2005
WYNIKI NA ŻYWO
LISTA ZAWODNIKÓW
KLUBY
STATYSTKA OGÓLNA
WYNIKI ZAWODÓW
Wyniki zawodów
mężczyźni: -40 kg
1
Ignacy Sterniuk
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
2
Tomasz Gajewski
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
3
Miłosz Fuchs
Najduch DOJO Katowice
3
Wiktor Gurbiel
Karate&Fitness katowice
mężczyźni: -45 kg
1
Maksymilian Dąbrowski
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
2
Igor Maison
Najduch DOJO Katowice
3
Fabian Vogel
Klub Karate Kyokushin Nintai Zgierz
3
Paweł Rossa
Najduch DOJO Katowice
5
Igor Chorębała
Karate&Fitness katowice
5
Aleksander Kosior
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
5
Wiktor Płodzik
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
5
Marcin Wójcik
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
mężczyźni: -50 kg
1
Aleksander Witkowski
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
2
Jakub Stańczyk
UKS KARATE HAJIME Radzionków
3
Daniel Mularczyk
Klub Karate Kyokushin Nintai Zgierz
3
Szymon Stańczyk
UKS KARATE HAJIME Radzionków
mężczyźni: -55 kg
1
Jakub Golkowski
Bytomski Klub Sportowy Karate Shinkyokushin Bytom
2
Karol Janasik
Najduch DOJO Katowice
3
Wojciech Wajda
Najduch DOJO Katowice
mężczyźni: +55 kg
1
Mirosław Jadkowski
Klub KarateKyokushin im. M. Oyama Wroclaw
2
Daniel Wiczuk
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
3
Franciszek Smoleń
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
3
Primoz Danisz
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
5
Konrad Goworski
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
5
Maciej Zmarlak
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
5
Michał Kopeć
Karate Shinkyokushinkai Żórawina Żórawina
5
Marcel Wawrzyniak
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
kobiety: -40 kg
1
Sylwia Anasz
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
2
Oliwia Madej
Najduch DOJO Katowice
3
Oliwia Zasada
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
3
Olena Taczała
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
5
Wiktoria Gilner
Najduch DOJO Katowice
kobiety: -45 kg
1
Zofia Kozielska
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
2
Daria Zając
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
3
Matylda Winkler
Katowicki Klub Karate Kyokushin Katowice
3
Weronika Galos
Katowicki Klub Karate Kyokushin Katowice
5
Agata Malińska
Klub KarateKyokushin im. M. Oyama Wroclaw
5
Maja Chojnacka
Kaliski Klub Shinkyokushin Karate Podolski Dojo Kalisz
5
Zofia Żuberek
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
kobiety: +45 kg
1
Martyna Białecka
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
2
Amelia Łyczek
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
3
Julia Obuchowska
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
3
Maria Warmuła
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
5
Julia Barłożek
Sandomierski Klub Karate Sandomierz
5
Klaudia Ulczok
TKKF CZARNI KATOWICE
5
Nina Rożniata
Klub Karate Kyokushin Nintai Zgierz
5
Julia Białek
Klub Karate Kyokushin Nintai Zgierz