ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2009-2010 K M
Będzin, 07.05.2022
IV Turniej Karate Kyokushin
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2015 i młodsi K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kumite bez kontaktu 2019 i młodsi K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kumite bez kontaktu 2018 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kumite bez kontaktu 2017 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kumite bez kontaktu 2016 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kumite bez kontaktu 2015 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2013-2014 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kumite bez kontaktu 2013-2014 KM
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2011-2012 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2007-2008 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2005-2006 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2001-2004 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 1988-2000 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kata powyżej 35 roku życia K M
WYNIKI NA ŻYWO
LISTA ZAWODNIKÓW
KLUBY
STATYSTKA OGÓLNA
WYNIKI ZAWODÓW
↓
Dostępna jest statystyka szczegółowa z tych zawodów
↓
Statystyka
Liczba startujących klubów
6 -> (M) 3 (K) 3
Liczba startujących zawodników
6 -> (M) 3 (K) 3
Liczba walk
6 -> (M) 3 (K) 3
Średnia wieku zawodników
11 lat 332 dni
Średnia wieku medalistów
11 lat 332 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
11 lat 332 dni
Najmłodszy zawodnik
Maria Dryjańska
(11 lat 145 dni)
Najstarszy zawodnik
Bartosz Prażniewski
(12 lat 314 dni)
Najmłodszy złoty medalista
Katarzyna Kasperska
(11 lat 217 dni)
Najstarszy złoty medalista
Piotr Cichowski
(11 lat 240 dni)
Najliczniejsza kategoria
WSPÓLNA (3 zawodników)
Najmniej liczna kategoria
WSPÓLNA (3 zawodników)
Liczba klubów z medalami
6 (100% ogólnej liczby klubów)
Liczba klubów z miejscami 1-7
6 (100% ogólnej liczby klubów)
Kluby z największą liczbą zawodników
Siemianowicki Klub Kyokushin Karate Siemianowice Śląskie
(1 zawodników)
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
(1 zawodników)
UKS KARATE HAJIME Radzionków
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
UKS KARATE HAJIME Radzionków
(2 walk)
Siemianowicki Klub Kyokushin Karate Siemianowice Śląskie
(2 walk)
Klub Karate Kyokushin TENSHO Czerwionka-Leszczyny Stanowice
(1 walk)
Kluby z największą efektywnością
UKS KARATE HAJIME Radzionków
(2 => 2 wygr. / 1 zaw.)
Siemianowicki Klub Kyokushin Karate Siemianowice Śląskie
(2 => 2 wygr. / 1 zaw.)
Lipnowski Klub Kyokushin Karate Lipno
(1 => 1 wygr. / 1 zaw.)
Kluby z największą efektywnością punktową
UKS KARATE HAJIME Radzionków
(4 => 4.0 pkt / 1 zaw.)
Siemianowicki Klub Kyokushin Karate Siemianowice Śląskie
(4 => 4.0 pkt / 1 zaw.)
Lipnowski Klub Kyokushin Karate Lipno
(2 => 2.0 pkt / 1 zaw.)
Wyniki
Kategoria
Zawodnicy
Kluby
Walki
Lista walk
WSPÓLNA
3
3
3
WSPÓLNA
3
3
3
Statystyka szczegółowa
Najdłuższa walka
00:00:00
, WSPÓLNA
ALEKSANDER MAKAREWICZ
-
Bartosz Prażniewski
Najkrótsza walka
, - kg.
-
Długość zawodów / średni czas walk
:: /
ippon / waza-ari / yuko (shido / hansokumake)
6 / 0 / 0 (0 / 0)
ilość dogrywek
0
walki zakończone przez IPPON
6 (100%)
walki zakończone przez WAZA-ARI
0 (0%)
walki zakończone przez YUKO
0 (0%)
walki zakończone przez SHIDO
0 (0%)
Najlepsi zawodnicy
Zawodnik
Kategoria
Średni czas walk
Walki
Punkty zdobyte
Punkty stracone
Ippon
Waza-ari
Yuko
Shido
Ippon
Waza-ari
Yuko
Shido
Hansokumake
Piotr Cichowski
WSPÓLNA
00:00:00
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Katarzyna Kasperska
WSPÓLNA
00:00:00
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
Maria Dryjańska
WSPÓLNA
00:00:00
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
Bartosz Prażniewski
WSPÓLNA
00:00:00
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
ALEKSANDER MAKAREWICZ
WSPÓLNA
00:00:00
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
Oliwia Sereda
WSPÓLNA
00:00:00
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0