ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
IV Turniej Karate Kyokushin Kumite bez kontaktu 2016 K M
Będzin, 07.05.2022
IV Turniej Karate Kyokushin
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2015 i młodsi K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kumite bez kontaktu 2019 i młodsi K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kumite bez kontaktu 2018 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kumite bez kontaktu 2017 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kumite bez kontaktu 2015 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2013-2014 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kumite bez kontaktu 2013-2014 KM
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2011-2012 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2009-2010 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2007-2008 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2005-2006 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 2001-2004 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kata 1988-2000 K M
IV Turniej Karate Kyokushin Kata powyżej 35 roku życia K M
WYNIKI NA ŻYWO
LISTA ZAWODNIKÓW
KLUBY
STATYSTKA OGÓLNA
WYNIKI ZAWODÓW
↓
Dostępna jest statystyka szczegółowa z tych zawodów
↓
Statystyka
Liczba startujących klubów
5 -> (M) 3 (K) 4
Liczba startujących zawodników
12 -> (M) 4 (K) 8
Liczba walk
10 -> (M) 3 (K) 7
Średnia wieku zawodników
5 lat 324 dni
Średnia wieku medalistów
5 lat 307 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
5 lat 324 dni
Najmłodszy zawodnik
Victoria Łapkiewicz
(5 lat 129 dni)
Najstarszy zawodnik
Balbina Gryc
(6 lat 108 dni)
Najmłodszy złoty medalista
Bartosz Warmuz
(5 lat 305 dni)
Najstarszy złoty medalista
Gabriela Adamczyk
(6 lat 66 dni)
Najliczniejsza kategoria
WSPÓLNA (8 zawodników)
Najmniej liczna kategoria
WSPÓLNA (4 zawodników)
Liczba klubów z medalami
3 (42.86% ogólnej liczby klubów)
Liczba klubów z miejscami 1-7
5 (71.43% ogólnej liczby klubów)
Kluby z największą liczbą zawodników
Siemianowicki Klub Kyokushin Karate Siemianowice Śląskie
(7 zawodników)
Uczniowski Klub Sportowy Karate Kasai Mazańcowice
(2 zawodników)
UKS KARATE HAJIME Radzionków
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Uczniowski Klub Sportowy Karate Kasai Mazańcowice
(4 walk)
Siemianowicki Klub Kyokushin Karate Siemianowice Śląskie
(4 walk)
Dąbrowski Klub Karate Dąbrowa Górnicza
(2 walk)
Kluby z największą efektywnością
Dąbrowski Klub Karate Dąbrowa Górnicza
(2 => 2 wygr. / 1 zaw.)
Uczniowski Klub Sportowy Karate Kasai Mazańcowice
(2 => 4 wygr. / 2 zaw.)
Siemianowicki Klub Kyokushin Karate Siemianowice Śląskie
(0.57 => 4 wygr. / 7 zaw.)
Kluby z największą efektywnością punktową
Dąbrowski Klub Karate Dąbrowa Górnicza
(9 => 9.0 pkt / 1 zaw.)
Uczniowski Klub Sportowy Karate Kasai Mazańcowice
(8 => 16.0 pkt / 2 zaw.)
Siemianowicki Klub Kyokushin Karate Siemianowice Śląskie
(2.57 => 18.0 pkt / 7 zaw.)
Wyniki
Kategoria
Zawodnicy
Kluby
Walki
Lista walk
WSPÓLNA
4
3
3
WSPÓLNA
8
4
7
Statystyka szczegółowa
Najdłuższa walka
00:00:00
, WSPÓLNA
Bartosz Warmuz
-
Miłosz Oleś
Najkrótsza walka
, - kg.
-
Długość zawodów / średni czas walk
:: /
ippon / waza-ari / yuko (shido / hansokumake)
0 / 0 / 0 (0 / 0)
ilość dogrywek
0
walki zakończone przez IPPON
0 (0%)
walki zakończone przez WAZA-ARI
0 (0%)
walki zakończone przez YUKO
0 (0%)
walki zakończone przez SHIDO
10 (100%)
Najlepsi zawodnicy
Zawodnik
Kategoria
Średni czas walk
Walki
Punkty zdobyte
Punkty stracone
Ippon
Waza-ari
Yuko
Shido
Ippon
Waza-ari
Yuko
Shido
Hansokumake
Bartosz Warmuz
WSPÓLNA
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kacper Karosek
WSPÓLNA
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Balbina Gryc
WSPÓLNA
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Victoria Łapkiewicz
WSPÓLNA
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Judyta Zagórna
WSPÓLNA
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gabriela Adamczyk
WSPÓLNA
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Wojtek Niedzielski
WSPÓLNA
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Miłosz Oleś
WSPÓLNA
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pola Zera
WSPÓLNA
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lilianna Micherda
WSPÓLNA
00:00:00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0