Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009)
Tuliszków, 06.03.2021
 

IX Ogólnopolski Turniej Judo
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U12 (2010-2011) IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -32 kg -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg +73 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg +63 kg

kategoria: -50 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 13
Liczba walk 18
Liczba reprezentowanych województw 5
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 12 lat 146 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 211 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 177 dni
Najmłodszy zawodnik Szymon Szymański (11 lat 175 dni)
Najstarszy zawodnik Paweł Wójtowicz (13 lat 100 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS MaKo Judo Wrocław (2 zawodników)
ks Herosi Świebodzin (1 zawodników)
Hachi Judo Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Miejski Klub Sportowy Olimpijczyk Włocławek (3 walk)
PKS Olimpia Poznań (3 walk)
KS MaKo Judo Wrocław (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Maksymilian Piktel
KS MaKo Judo Wrocław
2
Szymon Hermański
PKS Olimpia Poznań
3
Oliwier Spychalski
Miejski Klub Sportowy Olimpijczyk Włocławek
3
Kacper Sobierajski
UKS Pohl Judo Przemęt
5
Paweł Wójtowicz
ks Herosi Świebodzin
5
Przemysław Hęciak
UKS SameJudo
7
Yahor Liutkevich
UKS Jedenastka Zielona Góra Zielona Góra
7
Szymon Szymański
KS JUDO TUREK Turek

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPaweł Wójtowiczks Herosi ŚwiebodzinSebastian MroczekHachi Judo Warszawa0.5:0  
I rundaSzymon SzymańskiKS JUDO TUREK TurekCezary SzatkowskiGKS Olimpia Grudziądz0.5:0  
I rundaPrzemysław Hęciak UKS SameJudo Mateusz GalińskiKoniński Klub Judo Konin0.5:0  
I rundaOliwier Spychalski Miejski Klub Sportowy Olimpijczyk WłocławekEryk HejwoszUKS Junior Lipno0.5:0  
I rundaSzymon HermańskiPKS Olimpia PoznańTymon StaszelisKS MaKo Judo Wrocław0.5:0  
ćwierćfinałPaweł Wójtowiczks Herosi ŚwiebodzinSzymon SzymańskiKS JUDO TUREK Turek0.5:0  
ćwierćfinałMaksymilian PiktelKS MaKo Judo WrocławPrzemysław Hęciak UKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałKacper SobierajskiUKS Pohl Judo PrzemętOliwier Spychalski Miejski Klub Sportowy Olimpijczyk Włocławek0.5:0  
ćwierćfinałSzymon HermańskiPKS Olimpia PoznańYahor LiutkevichUKS Jedenastka Zielona Góra Zielona Góra0.5:0  
półfinałMaksymilian PiktelKS MaKo Judo WrocławPaweł Wójtowiczks Herosi Świebodzin0.5:0  
półfinałSzymon HermańskiPKS Olimpia PoznańKacper SobierajskiUKS Pohl Judo Przemęt0.5:0  
finałMaksymilian PiktelKS MaKo Judo WrocławSzymon HermańskiPKS Olimpia Poznań0.5:0  
repasaże - I rundaSzymon SzymańskiKS JUDO TUREK TurekSebastian MroczekHachi Judo Warszawa0.5:0  
repasaże - finałPrzemysław Hęciak UKS SameJudo Szymon SzymańskiKS JUDO TUREK Turek0.5:0  
o III miejsceKacper SobierajskiUKS Pohl Judo PrzemętPrzemysław Hęciak UKS SameJudo 0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaYahor LiutkevichUKS Jedenastka Zielona Góra Zielona GóraTymon StaszelisKS MaKo Judo Wrocław0.5:0  
repasaże - finałOliwier Spychalski Miejski Klub Sportowy Olimpijczyk WłocławekYahor LiutkevichUKS Jedenastka Zielona Góra Zielona Góra0.5:0  
o III miejsceOliwier Spychalski Miejski Klub Sportowy Olimpijczyk WłocławekPaweł Wójtowiczks Herosi Świebodzin0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl