Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XVIII Białołęcki Turniej Judo U12 (2011-2012)
Warszawa, 08.10.2022
 

XVIII Ogólnopolski Białołęcki Turniej Judo - Memoriał Grzegorza Malika
XVIII Białołęcki Turniej Judo U14 (2009-2010)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -57 kg +57 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: +57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 5
Liczba startujących zawodników 5
Liczba walk 10
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2011 - 2012
Średnia wieku zawodników 11 lat 80 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 78 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 80 dni
Najmłodszy zawodnik Antoni Zgrzebny (10 lat 219 dni)
Najstarszy zawodnik Stanisław Włostowski (11 lat 314 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ 225 Warszawa (1 zawodników)
UKS Judo Panda Warszawa (1 zawodników)
UKS SameJudo (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS SameJudo (4 walk)
KS Sakana Legionowo (3 walk)
UKJ 225 Warszawa (1 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Damian Jędrzejewski
UKS SameJudo
2
Bartosz Pokojski
KS Sakana Legionowo
3
Szymon Kulpa
UKJ 225 Warszawa
4
Antoni Zgrzebny
UKS Judo Panda Warszawa
5
Stanisław Włostowski
UKJ Arcus Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Bartosz PokojskiKS Sakana LegionowoStanisław WłostowskiUKJ Arcus Warszawa10:0  
Bartosz PokojskiKS Sakana LegionowoAntoni ZgrzebnyUKS Judo Panda Warszawa10:0  
Damian JędrzejewskiUKS SameJudo Bartosz PokojskiKS Sakana Legionowo1:0  
Damian JędrzejewskiUKS SameJudo Stanisław WłostowskiUKJ Arcus Warszawa10:0  
Damian JędrzejewskiUKS SameJudo Szymon KulpaUKJ 225 Warszawa10:0  
Damian JędrzejewskiUKS SameJudo Antoni ZgrzebnyUKS Judo Panda Warszawa10:0  
Szymon KulpaUKJ 225 WarszawaAntoni ZgrzebnyUKS Judo Panda Warszawa10:0  
Stanisław WłostowskiUKJ Arcus WarszawaSzymon KulpaUKJ 225 Warszawa10:0  
Antoni ZgrzebnyUKS Judo Panda WarszawaStanisław WłostowskiUKJ Arcus Warszawa10:0  
Bartosz PokojskiKS Sakana LegionowoSzymon KulpaUKJ 225 Warszawa10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl