Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XVIII Białołęcki Turniej Judo U12 (2011-2012)
Warszawa, 08.10.2022
 

XVIII Ogólnopolski Białołęcki Turniej Judo - Memoriał Grzegorza Malika
XVIII Białołęcki Turniej Judo U14 (2009-2010)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -57 kg +57 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: -36 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 10
Liczba walk 14
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2011 - 2012
Średnia wieku zawodników 11 lat 4 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 347 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 27 dni
Najmłodszy zawodnik Hanna Obrębska (9 lat 338 dni)
Najstarszy zawodnik Amelia Markiewicz (11 lat 314 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS SameJudo (4 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
UKS Judo Panda Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (4 walk)
UKS Chojrak Warszawa (4 walk)
UKS SameJudo (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Weronika Zimna
UKS Chojrak Warszawa
2
Kasjana Zarychta
UKS Judo Panda Warszawa
3
Zuzanna Olszańska
UKJ Lemur Warszawa
3
Amelia Markiewicz
UKJ Lemur Warszawa
5
Wiktoria Orzełowska
UKS SameJudo
5
Gabriela Florczyk
UKS SameJudo
7
Oliwia Jastrzębska
UKS SameJudo
7
Anna Bahnowets
UKJ 82 Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWeronika ZimnaUKS Chojrak WarszawaOliwia JastrzębskaUKS SameJudo 0.5:0  
I rundaAnna BahnowetsUKJ 82 WarszawaHanna ObrębskaUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałWeronika ZimnaUKS Chojrak WarszawaMaria WyszkowskaKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałAmelia MarkiewiczUKJ Lemur WarszawaWiktoria Orzełowska UKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałKasjana ZarychtaUKS Judo Panda WarszawaAnna BahnowetsUKJ 82 Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałZuzanna OlszańskaUKJ Lemur WarszawaGabriela FlorczykUKS SameJudo 0.5:0  
półfinałWeronika ZimnaUKS Chojrak WarszawaAmelia MarkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałKasjana ZarychtaUKS Judo Panda WarszawaZuzanna OlszańskaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałWeronika ZimnaUKS Chojrak WarszawaKasjana ZarychtaUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaOliwia JastrzębskaUKS SameJudo Maria WyszkowskaKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
repasaże - finałWiktoria Orzełowska UKS SameJudo Oliwia JastrzębskaUKS SameJudo 0.5:0  
o III miejsceZuzanna OlszańskaUKJ Lemur WarszawaWiktoria Orzełowska UKS SameJudo 0.5:0  

Repasaże II
repasaże - finałGabriela FlorczykUKS SameJudo Anna BahnowetsUKJ 82 Warszawa0.5:0  
o III miejsceAmelia MarkiewiczUKJ Lemur WarszawaGabriela FlorczykUKS SameJudo 0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl