Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi
Warszawa, 04.06.2017
 

Warszawska Olimpiada Młodzieży
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -90 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 4
Liczba startujących zawodników 5
Liczba walk 10
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2000 - 2002
Średnia wieku zawodników 15 lat 332 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 72 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 332 dni
Najmłodszy zawodnik Filip Karczyk (15 lat 70 dni)
Najstarszy zawodnik Jan Ochędalski (16 lat 322 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Akademia Judo Klub Sportowy Warszawa (2 zawodników)
KS Pantera Brwinów (1 zawodników)
AKS Strzegom (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (3 walk)
KS Pantera Brwinów (3 walk)
Akademia Judo Klub Sportowy Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Jan Ochędalski
KS Pantera Brwinów
2
Filip Karczyk
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
3
Mateusz Szymański
Akademia Judo Klub Sportowy Warszawa
4
Paweł Dębek
AKS Strzegom
5
Kacper Maciejewski
Akademia Judo Klub Sportowy Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Filip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaJan OchędalskiKS Pantera Brwinów10:0  
Filip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaMateusz SzymańskiAkademia Judo Klub Sportowy Warszawa100:0  
Mateusz SzymańskiAkademia Judo Klub Sportowy WarszawaPaweł DębekAKS Strzegom100:0  
Mateusz SzymańskiAkademia Judo Klub Sportowy WarszawaKacper MaciejewskiAkademia Judo Klub Sportowy Warszawa100:0  
Jan OchędalskiKS Pantera BrwinówMateusz SzymańskiAkademia Judo Klub Sportowy Warszawa100:0  
Jan OchędalskiKS Pantera BrwinówKacper MaciejewskiAkademia Judo Klub Sportowy Warszawa100:0  
Jan OchędalskiKS Pantera BrwinówPaweł DębekAKS Strzegom100:0  
Paweł DębekAKS StrzegomKacper MaciejewskiAkademia Judo Klub Sportowy Warszawa100:0  
Paweł DębekAKS StrzegomFilip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa100:0  
Filip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaKacper MaciejewskiAkademia Judo Klub Sportowy Warszawa100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl