Największa baza INFORMACJI, WYNIKÓW
i STATYSTYK o judo w Polsce
 

O STRONIE KONTAKT
Niniejsza strona jest próbą połączenia wszystkich trenujących judo i startujących w zawodach (kiedyś i dziś) w naszym kraju w jedną Rodzinę Judo. Jest almanachem o tym co działo się w polskim judo od samego początku jego istnienia do czasów obecnych.

Pomysł utworzenia portalu gromadzącego wiedzę o wszystkich zawodnikach, którzy startowali w krajowych zawodach judo zaświtał w roku 2012. Wtedy to zaczęliśmy tworzyć podwaliny projektu, który dziś macie okazję oglądać jako stronę internetową. Początkowo miała być to wyłącznie strona zawierająca statystyki o reprezentantach Polski, aby wspomóc ich przygotowania do największych imprez.
W międzyczasie projekt ewoluował, a to co w tej chwili jest widoczne jako serwis jest tylko kolejnym jego etapem. Wiele wciąż niezrealizowanych pomysłów czeka na implementację i przedstawienie szerokiej publiczności (co wkrótce uczynimy).

Tymczasem zapraszamy do stałego śledzenia naszej strony (szczególnie w czasie zawodów), współredagowania (może macie jakieś listy walk, może zdjęcia?) i opiniowania.

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez poniższy formularz:

Temat wiadomości:


Treść wiadomości:


jeśli chcesz dostać odpowiedź - podaj zwrotny adres e-mail *:
* - podanie adresu e-mail nie jest obowiązkowe, jednakże umożliwi nam kontakt z Wami. Wprowadzony adres nie będzie przechowywany w żadnej bazie danych i zostanie wykorzystany wyłącznie do zwrotnej odpowiedzi.
DZIĘKUJEMY
Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam zbudować tę stronę służąc wiadomościami, radami, informacją zwrotną.
Szczególne podziękowania za wkład w rozwój witryny chcielibyśmy złożyć następującym osobom:
  • Adam Wojno
  • Andrzej Falkiewicz
  • Marek Adam
  • oraz wszystkim, którzy pomogli nam zrozumieć niuanse startów zawodników w zawodach oraz przybliżyli nam historie klubów

    DZIĘKUJEMY
    Jarek Wołowicz i Michał Małaczek