Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ikizama Cup U14
Piaseczno, 09.03.2019
 

Ikizama Cup
Ikizama Cup U8 Ikizama Cup U10 Ikizama Cup U12 zaawansowani Ikizama Cup U12 pocz±tkuj±cy Ikizama Cup U17
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -64 kg -70 kg -78 kg +78 kg
Kobiety -31 kg -34 kg -37 kg -44 kg -51 kg -60 kg -66 kg +66 kg

kategoria: -33 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 7
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2007 - 2007
Średnia wieku zawodników 12 lat 92 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 102 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 92 dni
Najmłodszy zawodnik Maciej Hilgier (12 lat 32 dni)
Najstarszy zawodnik Konrad Zdanowski (12 lat 102 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Olimpijczyk Włocławek (1 zawodników)
UKJ Champion Warszawa (1 zawodników)
Czarni Bytom Bytom (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew (5 walk)
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (3 walk)
Czarni Bytom Bytom (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Konrad Zdanowski
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
2
Maksym Kłoszewski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Tomasz Sarwas
UKJ Champion Warszawa
3
Adam Siarkowski
Czarni Bytom Bytom
5
Tymoteusz Morawski
MKS Olimpijczyk Włocławek
5
Wiktor Wałkuski
UKJ Iwiczna Nowa Iwiczna
7
Maciej Hilgier
UKS Ronin-Team Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Tymoteusz MorawskiMKS Olimpijczyk WłocławekMaciej HilgierUKS Ronin-Team Warszawa10:0  
Konrad ZdanowskiSochaczewskie Centrum Sportów Walki SochaczewMaciej HilgierUKS Ronin-Team Warszawa10:0  
Konrad ZdanowskiSochaczewskie Centrum Sportów Walki SochaczewTymoteusz MorawskiMKS Olimpijczyk Włocławek10:0  
Konrad ZdanowskiSochaczewskie Centrum Sportów Walki SochaczewMaksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno1:0  
Maksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoTymoteusz MorawskiMKS Olimpijczyk Włocławek10:0  
Maksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoMaciej HilgierUKS Ronin-Team Warszawa10:0  
Adam SiarkowskiCzarni Bytom BytomTomasz SarwasUKJ Champion Warszawa10:0  
Adam SiarkowskiCzarni Bytom BytomWiktor WałkuskiUKJ Iwiczna Nowa Iwiczna10:0  
Tomasz SarwasUKJ Champion WarszawaWiktor WałkuskiUKJ Iwiczna Nowa Iwiczna10:0  
półfinałKonrad ZdanowskiSochaczewskie Centrum Sportów Walki SochaczewTomasz SarwasUKJ Champion Warszawa0.5:0  
półfinałMaksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoAdam SiarkowskiCzarni Bytom Bytom0.5:0  
finałKonrad ZdanowskiSochaczewskie Centrum Sportów Walki SochaczewMaksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl