Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ikizama Cup U14
Piaseczno, 09.03.2019
 

Ikizama Cup
Ikizama Cup U8 Ikizama Cup U10 Ikizama Cup U12 zaawansowani Ikizama Cup U12 pocz±tkuj±cy Ikizama Cup U17
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -64 kg -70 kg -78 kg +78 kg
Kobiety -31 kg -34 kg -37 kg -44 kg -51 kg -60 kg -66 kg +66 kg

kategoria: -46 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 12
Liczba walk 17
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2006 - 2007
Średnia wieku zawodników 12 lat 202 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 128 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 224 dni
Najmłodszy zawodnik Filip Zaremba (11 lat 208 dni)
Najstarszy zawodnik Karol Mijas (13 lat 102 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (4 zawodników)
UKS Safari 152 Warszawa (2 zawodników)
UKS SameJudo (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (6 walk)
UKS Judo Victoria Międzyborów (3 walk)
UKS Judo Panda Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Antoni Kwieciński
UKJ Champion Warszawa
2
Robert ¦widwa
UKJ Lemur Warszawa
3
Karol Mijas
UKS Judo Panda Warszawa
3
Filip Zaremba
UKS Judo Victoria Międzyborów
5
Michał Markiewicz
UKJ Lemur Warszawa
5
Jan Heine
UKJ Lemur Warszawa
7
Szymon Ansilewski-Wrzesiński
MKS Olimpijczyk Włocławek
7
Maksym Bondarchuk
UkraineZP Zaporizhzhe

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMaksym BondarchukUkraineZP ZaporizhzheJakub BełbotUKS SameJudo 0.5:0  
I rundaRobert ¦widwaUKJ Lemur WarszawaFilip ZarembaUKS Judo Victoria Międzyborów0.5:0  
I rundaKarol MijasUKS Judo Panda WarszawaKarol LenartowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaMichał MarkiewiczUKJ Lemur WarszawaKacper MareckiUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałJan HeineUKJ Lemur WarszawaMaksym BondarchukUkraineZP Zaporizhzhe0.5:0  
ćwierćfinałRobert ¦widwaUKJ Lemur WarszawaSzymon RulkaUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałAntoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaKarol MijasUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMichał MarkiewiczUKJ Lemur WarszawaSzymon Ansilewski-WrzesińskiMKS Olimpijczyk Włocławek0.5:0  
półfinałRobert ¦widwaUKJ Lemur WarszawaJan HeineUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałAntoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaMichał MarkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałAntoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaRobert ¦widwaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaFilip ZarembaUKS Judo Victoria MiędzyborówSzymon RulkaUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
repasaże - finałFilip ZarembaUKS Judo Victoria MiędzyborówMaksym BondarchukUkraineZP Zaporizhzhe0.5:0  
o III miejsceFilip ZarembaUKS Judo Victoria MiędzyborówMichał MarkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaSzymon Ansilewski-WrzesińskiMKS Olimpijczyk WłocławekKacper MareckiUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
repasaże - finałKarol MijasUKS Judo Panda WarszawaSzymon Ansilewski-WrzesińskiMKS Olimpijczyk Włocławek0.5:0  
o III miejsceKarol MijasUKS Judo Panda WarszawaJan HeineUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl