Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych
Jastrzębie - Zdrój, 10-11.10.2009
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: +70 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 11
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1993 - 1996
Średnia wieku zawodników 15 lat 91 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 136 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 175 dni
Najmłodszy zawodnik Wiktoria Oleksiewicz (13 lat 170 dni)
Najstarszy zawodnik Daria Czerwińska (16 lat 122 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Polonia Rybnik (2 zawodników)
KŚ AZS Gliwice (2 zawodników)
MMKS Jutrzenka Płock (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AZS-WSPiA Poznań (3 walk)
KŚ AZS Gliwice (3 walk)
MKS Truso Elbląg (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Nicole Kukuczka
KS Polonia Rybnik
2
Katarzyna Wanatowska
MKS Truso Elbląg
3
Dominika Nowakowska
KŚ AZS Gliwice
3
Joanna Polerowicz
AZS-WSPiA Poznań
5
Edyta Szczypior
KS AZS-AWF Wrocław
5
Wiktoria Oleksiewicz
PUKS Makowiec Skaryszew
7
Daria Czerwińska
MMKS Jutrzenka Płock
7
Paulina Witkowicz
KŚ AZS Gliwice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKatarzyna WanatowskaMKS Truso ElblągMałgorzata DziewickaAZS UW Warszawa10:00  
I rundaWiktoria OleksiewiczPUKS Makowiec SkaryszewDominika AntoszKS Polonia Rybnik10:00  
I rundaJoanna PolerowiczAZS-WSPiA PoznańPaula KułagaTDK Trzcianka07:00  
ćwierćfinałKatarzyna WanatowskaMKS Truso ElblągPaulina WitkowiczKŚ AZS Gliwice10:00  
ćwierćfinałEdyta SzczypiorKS AZS-AWF WrocławWiktoria OleksiewiczPUKS Makowiec Skaryszew10:00  
ćwierćfinałNicole KukuczkaKS Polonia RybnikJoanna PolerowiczAZS-WSPiA Poznań10:00  
ćwierćfinałDominika NowakowskaKŚ AZS GliwiceDaria CzerwińskaMMKS Jutrzenka Płock10:00  
półfinałKatarzyna WanatowskaMKS Truso ElblągEdyta SzczypiorKS AZS-AWF Wrocław10:00  
półfinałNicole KukuczkaKS Polonia RybnikDominika NowakowskaKŚ AZS Gliwice10:00  
finałNicole KukuczkaKS Polonia RybnikKatarzyna WanatowskaMKS Truso Elbląg10:00  
repasaże - I rundaPaulina WitkowiczKŚ AZS GliwiceMałgorzata DziewickaAZS UW Warszawa07:00  
repasaże - finałWiktoria OleksiewiczPUKS Makowiec SkaryszewPaulina WitkowiczKŚ AZS Gliwice10:00  
o III miejsceDominika NowakowskaKŚ AZS GliwiceWiktoria OleksiewiczPUKS Makowiec Skaryszew10:00  

Repasaże II
repasaże - finałJoanna PolerowiczAZS-WSPiA PoznańDaria CzerwińskaMMKS Jutrzenka Płock10:00  
o III miejsceJoanna PolerowiczAZS-WSPiA PoznańEdyta SzczypiorKS AZS-AWF Wrocław10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl