Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Skierniewice, 13-14.03.2010
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: +70 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 14
Liczba walk 21
Liczba reprezentowanych województw 5
Startujące roczniki 1994 - 1997
Średnia wieku zawodników 14 lat 179 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 326 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 175 dni
Najmłodszy zawodnik Patrycja Rosińska (12 lat 153 dni)
Najstarszy zawodnik Małgorzata Dziewicka (16 lat 66 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Kodokan Toruń (2 zawodników)
KJ Samuraj Koszalin (2 zawodników)
KS Polonia Rybnik (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk PUKS Makowiec Skaryszew (4 walk)
KS Polonia Rybnik (3 walk)
TDK Trzcianka (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Wiktoria Oleksiewicz
PUKS Makowiec Skaryszew
2
Paula Kułaga
TDK Trzcianka
3
Anna Porwoł
KS Polonia Rybnik
3
Dominika Nowakowska
KŚ AZS Gliwice
5
Agata Siedlarek
UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5
Natalia Pilarczyk
UKS Kodokan Toruń
7
Patrycja Rosińska
KJ Samuraj Koszalin
7
Anna Załęczna
TKS Judo Toruń

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPaula KułagaTDK TrzciankaWioletta MędzaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:00  
I rundaNatalia PilarczykUKS Kodokan ToruńWeronika PilipiecKS Polonia Rybnik10:00  
I rundaAgata SiedlarekUKS Dwójka Tarnowskie GóryPatrycja RosińskaKJ Samuraj Koszalin10:00  
I rundaHelena AstramowiczKJ Samuraj KoszalinEliza MioduckaUKS Kodokan Toruń10:00  
I rundaWiktoria OleksiewiczPUKS Makowiec SkaryszewAnna ZałęcznaTKS Judo Toruń10:00  
I rundaAnna PorwołKS Polonia RybnikDominika NowakowskaKŚ AZS Gliwice07:00  
ćwierćfinałPaula KułagaTDK TrzciankaNatalia PilarczykUKS Kodokan Toruń10:00  
ćwierćfinałAgata SiedlarekUKS Dwójka Tarnowskie GóryKatarzyna WanatowskaMKS Truso Elbląg10:00  
ćwierćfinałWiktoria OleksiewiczPUKS Makowiec SkaryszewHelena AstramowiczKJ Samuraj Koszalin10:00  
ćwierćfinałAnna PorwołKS Polonia RybnikMałgorzata DziewickaAZS UW Warszawa10:00  
półfinałPaula KułagaTDK TrzciankaAgata SiedlarekUKS Dwójka Tarnowskie Góry10:00  
półfinałWiktoria OleksiewiczPUKS Makowiec SkaryszewAnna PorwołKS Polonia Rybnik10:00  
finałWiktoria OleksiewiczPUKS Makowiec SkaryszewPaula KułagaTDK Trzcianka10:00  
repasaże - I rundaNatalia PilarczykUKS Kodokan ToruńWioletta MędzaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:00  
repasaże - I rundaPatrycja RosińskaKJ Samuraj KoszalinKatarzyna WanatowskaMKS Truso Elbląg10:00  
repasaże - finałNatalia PilarczykUKS Kodokan ToruńPatrycja RosińskaKJ Samuraj Koszalin10:00  
o III miejsceAnna PorwołKS Polonia RybnikNatalia PilarczykUKS Kodokan Toruń10:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaAnna ZałęcznaTKS Judo ToruńHelena AstramowiczKJ Samuraj Koszalin10:00  
repasaże - I rundaDominika NowakowskaKŚ AZS GliwiceMałgorzata DziewickaAZS UW Warszawa10:00  
repasaże - finałDominika NowakowskaKŚ AZS GliwiceAnna ZałęcznaTKS Judo Toruń10:00  
o III miejsceDominika NowakowskaKŚ AZS GliwiceAgata SiedlarekUKS Dwójka Tarnowskie Góry10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl