Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP Juniorek i Juniorów
K±ty Wrocławskie, 10-11.03.2012
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -52 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 12
Liczba walk 18
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 1993 - 1997
Średnia wieku zawodników 16 lat 224 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 326 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 338 dni
Najmłodszy zawodnik Zuzanna Jankowiak (14 lat 151 dni)
Najstarszy zawodnik Karolina Mazurkiewicz (18 lat 230 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników AZS UW Warszawa (2 zawodników)
KS Gwardia Bielsko-Biała (2 zawodników)
UKS Grot Kraków (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AZS UW Warszawa (6 walk)
UKS Grot Kraków (3 walk)
KS Start Radom (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Karolina Pieńkowska
AZS UW Warszawa
2
Klaudia Szczepańczyk
KS Gwardia Bielsko-Biała
3
Marta Łukasiak
KS Start Radom
3
Julianna Siwek
UKS Grot Kraków
5
Gabriela Ponichtera
AZS UW Warszawa
5
Sonia Liber
KS Akademia Judo Poznań
7
Zuzanna Jankowiak
MKS Juvenia Wrocław
7
Karolina Mazurkiewicz
TS Gwardia Opole

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKarolina PieńkowskaAZS UW WarszawaMarta ŁukasiakKS Start Radom10  
I rundaJulianna SiwekUKS Grot KrakówKarolina MazurkiewiczTS Gwardia Opole 
I rundaSonia LiberKS Akademia Judo PoznańAnita JezierskaAZS-WSPiA Poznań10  
I rundaGabriela PonichteraAZS UW WarszawaZuzanna JankowiakMKS Juvenia Wrocław10  
ćwierćfinałKarolina PieńkowskaAZS UW WarszawaMarta HabartaKS Gwardia Bielsko-Biała  
ćwierćfinałJulianna SiwekUKS Grot KrakówSylwia PuszczMKS Truso Elbląg  
ćwierćfinałKlaudia SzczepańczykKS Gwardia Bielsko-BiałaSonia LiberKS Akademia Judo Poznań  
ćwierćfinałGabriela PonichteraAZS UW WarszawaKarolina RejmentUKS Ósemka Nowa Sól 
półfinałKarolina PieńkowskaAZS UW WarszawaJulianna SiwekUKS Grot Kraków10  
półfinałKlaudia SzczepańczykKS Gwardia Bielsko-BiałaGabriela PonichteraAZS UW Warszawa10  
finałKarolina PieńkowskaAZS UW WarszawaKlaudia SzczepańczykKS Gwardia Bielsko-Biała  
repasaże - I rundaMarta ŁukasiakKS Start RadomMarta HabartaKS Gwardia Bielsko-Biała  
repasaże - I rundaKarolina MazurkiewiczTS Gwardia OpoleSylwia PuszczMKS Truso Elbląg  
repasaże - finałMarta ŁukasiakKS Start RadomKarolina MazurkiewiczTS Gwardia Opole  
o III miejsceMarta ŁukasiakKS Start RadomGabriela PonichteraAZS UW Warszawa  

Repasaże II
repasaże - I rundaZuzanna JankowiakMKS Juvenia WrocławKarolina RejmentUKS Ósemka Nowa Sól 
repasaże - finałSonia LiberKS Akademia Judo PoznańZuzanna JankowiakMKS Juvenia Wrocław  
o III miejsceJulianna SiwekUKS Grot KrakówSonia LiberKS Akademia Judo Poznań  

Polityka prywatności Judostat.pl