Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Kąty Wrocławskie, 09.05.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 14
Liczba startujących zawodników 20
Liczba walk 29
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1993 - 1994
Średnia wieku zawodników 21 lat 86 dni
Średnia wieku medalistów 21 lat 162 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 21 lat 103 dni
Najmłodszy zawodnik Tomasz Kosiński (20 lat 179 dni)
Najstarszy zawodnik Michał Totczyk (22 lat 76 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Wrocław (4 zawodników)
KJ Politechniki Białostockiej Białystok (3 zawodników)
UMKS Żak Kielce (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (12 walk)
UKS Grot Kraków (4 walk)
AZS UW Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Karol Kurzej
KS Gwardia Wrocław
2
Patryk Iwaszkiewicz
KS Gwardia Wrocław
3
Damian Stępień
AZS UW Warszawa
3
Filip Łątka
UKS Grot Kraków
5
Michał Leśniak
TS Wisła Kraków
5
Łukasz Szewczyk
KS Gwardia Wrocław
7
Arkadiusz Szyszkowski
KŚ AZS Gliwice
7
Paweł Brot
KS Gwardia Łódź

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławAndrzej ButkiewiczWKS Flota Gdynia10:0  
I rundaBruno JamułaKS Gwardia WrocławTomasz BębenUMKS Żak Kielce10:0  
I rundaPaweł SzcześniakKJ Samuraj KoszalinMichał TotczykKJ Politechniki Białostockiej Białystok10:0  
I rundaŁukasz SzewczykKS Gwardia WrocławPiotr KaczmarczykUKS Conrad Gdańsk10:0  
II rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławMateusz GórskiUKS Kodokan Szczecin10:0  
II rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźMichał JokielKlub Judo AZS Opole  
II rundaMichał LeśniakTS Wisła KrakówBruno JamułaKS Gwardia Wrocław10:0  
II rundaDamian StępieńAZS UW WarszawaSzymon KalinowskiKJ Politechniki Białostockiej Białystok10:0  
II rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławPaweł SzcześniakKJ Samuraj Koszalin10:0  
II rundaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwiceBartłomiej SłowakUMKS Żak Kielce10:0  
II rundaŁukasz SzewczykKS Gwardia WrocławTomasz KosińskiKJ Politechniki Białostockiej Białystok10:0  
II rundaFilip ŁątkaUKS Grot KrakówKamil PiórkowskiKS AZS AWFiS Gdańsk10:0  
ćwierćfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławPaweł BrotKS Gwardia Łódź7:0  
ćwierćfinałMichał LeśniakTS Wisła KrakówDamian StępieńAZS UW Warszawa5:0  
ćwierćfinałKarol KurzejKS Gwardia WrocławArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice10"0  
ćwierćfinałŁukasz SzewczykKS Gwardia WrocławFilip ŁątkaUKS Grot Kraków10:0  
półfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławMichał LeśniakTS Wisła Kraków10:0  
półfinałKarol KurzejKS Gwardia WrocławŁukasz SzewczykKS Gwardia Wrocław10:0  
finałKarol KurzejKS Gwardia WrocławPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław10:0  
repasaże - I rundaAndrzej ButkiewiczWKS Flota GdyniaMateusz GórskiUKS Kodokan Szczecin10:0  
repasaże - II rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźAndrzej ButkiewiczWKS Flota Gdynia10:0  
repasaże - II rundaDamian StępieńAZS UW WarszawaBruno JamułaKS Gwardia Wrocław10:0  
repasaże - finałDamian StępieńAZS UW WarszawaPaweł BrotKS Gwardia Łódź10:0  
o III miejsceDamian StępieńAZS UW WarszawaŁukasz SzewczykKS Gwardia Wrocław10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaPiotr KaczmarczykUKS Conrad GdańskTomasz KosińskiKJ Politechniki Białostockiej Białystok10:0  
repasaże - II rundaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwicePaweł SzcześniakKJ Samuraj Koszalin10:0  
repasaże - II rundaFilip ŁątkaUKS Grot KrakówPiotr KaczmarczykUKS Conrad Gdańsk10:0  
repasaże - finałFilip ŁątkaUKS Grot KrakówArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice10:0  
o III miejsceFilip ŁątkaUKS Grot KrakówMichał LeśniakTS Wisła Kraków  

Polityka prywatności Judostat.pl