Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta
Sochaczew, 09.09.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 15
Liczba startujących zawodników 16
Liczba walk 22
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1997 - 2002
Średnia wieku zawodników 18 lat 160 dni
Średnia wieku medalistów 19 lat 105 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 19 lat 11 dni
Najmłodszy zawodnik Kamil Kos (14 lat 265 dni)
Najstarszy zawodnik Piotr Ignaczak (20 lat 196 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Gwardia Warszawa (2 zawodników)
UKS Conrad Gdańsk (1 zawodników)
KS AZS-AWF Wrocław (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS AZS-AWF Wrocław (4 walk)
KS Błękitni Tarnów (4 walk)
MMKS Wojownik Skierniewice (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Arkadiusz Dziarmaga
KS Błękitni Tarnów
2
Paweł Kurtyka
KS AZS AWF Katowice
3
Mateusz Bolimowski
MMKS Wojownik Skierniewice
3
Wojciech Punda
KS AZS-AWF Wrocław
5
Jakub Korgol
TS Wisła Kraków
5
Konrad Jewtuch
PKS Olimpia Poznań
7
Konrad Stanuszek
MOSiR Bochnia
7
Michał Karkotka
TS Gwardia Olsztyn

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówKamil KosWKS Gwardia Warszawa10:0  
I rundaKonrad StanuszekMOSiR BochniaPiotr W±tłyUKS Conrad Gdańsk10:0  
I rundaJakub KorgolTS Wisła KrakówJan KujawaTKS Judo Toruń10:0  
I rundaMateusz BolimowskiMMKS Wojownik SkierniewiceBartosz SzaniawskiTSJ Gryf Słupsk0,5:0  
I rundaPaweł KurtykaKS AZS AWF KatowicePiotr IgnaczakWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
I rundaWojciech PundaKS AZS-AWF WrocławMateusz TureckiKS Gwardia Białystok0.5:0  
I rundaKonrad JewtuchPKS Olimpia PoznańMichał KarkotkaTS Gwardia Olsztyn0.5:0  
ćwierćfinałArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówKonrad StanuszekMOSiR Bochnia0.5:0  
ćwierćfinałJakub KorgolTS Wisła KrakówMateusz BolimowskiMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
ćwierćfinałPaweł KurtykaKS AZS AWF KatowiceWojciech PundaKS AZS-AWF Wrocław0.5:0  
ćwierćfinałKonrad JewtuchPKS Olimpia PoznańPatryk Le¶niakKS Gwardia Łódź0.5:0  
półfinałArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówJakub KorgolTS Wisła Kraków0.5:0  
półfinałPaweł KurtykaKS AZS AWF KatowiceKonrad JewtuchPKS Olimpia Poznań0.5:0  
finałArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówPaweł KurtykaKS AZS AWF Katowice0.5:0  
repasaże - I rundaKonrad StanuszekMOSiR BochniaKamil KosWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaMateusz BolimowskiMMKS Wojownik SkierniewiceJan KujawaTKS Judo Toruń0.5:0  
repasaże - finałMateusz BolimowskiMMKS Wojownik SkierniewiceKonrad StanuszekMOSiR Bochnia0.5:0  
o III miejsceMateusz BolimowskiMMKS Wojownik SkierniewiceKonrad JewtuchPKS Olimpia Poznań0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaWojciech PundaKS AZS-AWF WrocławPiotr IgnaczakWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaMichał KarkotkaTS Gwardia OlsztynPatryk Le¶niakKS Gwardia Łódź0.5:0  
repasaże - finałWojciech PundaKS AZS-AWF WrocławMichał KarkotkaTS Gwardia Olsztyn0.5:0  
o III miejsceWojciech PundaKS AZS-AWF WrocławJakub KorgolTS Wisła Kraków0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl