Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Wrocław, 01-02.04.2011
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -44 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 7
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1992 - 1993
Średnia wieku zawodników 18 lat 119 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 29 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 119 dni
Najmłodszy zawodnik Dorota Ku¶mierz (17 lat 122 dni)
Najstarszy zawodnik Patrycja Godlewska (19 lat 53 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Budowlani Sosnowiec (1 zawodników)
KS Akademia Judo Poznań (1 zawodników)
UKS Olimp Nowa Sól (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Akademia Judo Poznań (4 walk)
UKS Olimp Nowa Sól (2 walk)
Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Joanna Witkowska
KS Akademia Judo Poznań
2
Dorota Ku¶mierz
UKJ Legion Zamość
3
Paulina Sadłowska
UKS Olimp Nowa Sól
3
Dominika Błasiak
Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec
5
Monika Adamska
UKS Narew Łapy
5
Karolina Chojnowska
KS Budowlani Sosnowiec
7
Patrycja Godlewska
MKS Juvenia Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Joanna WitkowskaKS Akademia Judo PoznańDorota Ku¶mierzUKJ Legion Zamość10:00  
Joanna WitkowskaKS Akademia Judo PoznańMonika AdamskaUKS Narew Łapy10:00  
Dorota Ku¶mierzUKJ Legion ZamośćMonika AdamskaUKS Narew Łapy10:00  
Dominika BłasiakStowarzyszenie Sportowe Dąb DębowiecKarolina ChojnowskaKS Budowlani Sosnowiec10:00  
Dominika BłasiakStowarzyszenie Sportowe Dąb DębowiecPaulina SadłowskaUKS Olimp Nowa Sól10:00  
Karolina ChojnowskaKS Budowlani SosnowiecPatrycja GodlewskaMKS Juvenia Wrocław  
Paulina SadłowskaUKS Olimp Nowa SólKarolina ChojnowskaKS Budowlani Sosnowiec10:00  
Paulina SadłowskaUKS Olimp Nowa SólPatrycja GodlewskaMKS Juvenia Wrocław  
Patrycja GodlewskaMKS Juvenia WrocławDominika BłasiakStowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec  
półfinałJoanna WitkowskaKS Akademia Judo PoznańPaulina SadłowskaUKS Olimp Nowa Sól  
półfinałDorota Ku¶mierzUKJ Legion ZamośćDominika BłasiakStowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec  
finałJoanna WitkowskaKS Akademia Judo PoznańDorota Ku¶mierzUKJ Legion Zamość  

Polityka prywatności Judostat.pl