Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
III Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki | |
---|---|
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 | III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -45 kg | +45 kg |
Kobiety | -22 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | +44 kg |
kategoria: +45 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Khachatrian Anton (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Konderski M. | |||||||
Konderski Mateusz (UKJ Champion Warszawa) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koszela Krzysztof (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Sergeev V. | |||||||
Sergeev Vadim (Sdushor Kaliningrad) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasilchenko Georgii (Sdushor Kaliningrad) | |||||||
Vasilchenko G. | |||||||
Sotowski Maciej (Klub Judo Boa Warszawa ) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Papież Gabriel (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Tomaszkiewicz S. | |||||||
Tomaszkiewicz Stanisław (UKJ Lemur Warszawa) |
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Khachatrian A. | |||||||
Khachatrian A. | |||||||
Koszela K. | |||||||
Tomaszkiewicz S. | |||||||
Tomaszkiewicz S. | |||||||
Sotowski M. | |||||||
Papież G. | |||||||
Papież G. | |||||||
Papież G. | |||||||
Sergeev V. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Konderski M. | |||||||
Konderski M. | |||||||
Sergeev V. | |||||||
Vasilchenko G. | |||||||
Vasilchenko G. | |||||||
Vasilchenko G. | |||||||
Tomaszkiewicz S. |