Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
XV Turniej Judo | ||
---|---|---|
XV Turniej Judo U8 | XV Turniej Judo U10 | XV Turniej Judo |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | M-01 | M-02 | M-03 | M-04 | M-05 | M-06 | M-07 | M-08 | M-09 | |
Kobiety | K-01 | K-02 | K-03 | K-04 | K-05 | K-06 | K-07 | K-08 | K-09 | K-10 |
kategoria: M-06 |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pstr±gowski Marceli (UKS 2 JUDO Nakło Nakło) | |||||||
Kowalski A. | |||||||
Kowalski Aleks (LKS "Szubinianka" Szubin Szubin) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TKOCZ JAKUB (UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUS Szczecin) | |||||||
TKOCZ J. | |||||||
Morkowski Antoni (UKS 10 Bydgoszcz) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Małacha Piotr (LKS "Szubinianka" Szubin Szubin) | |||||||
Małacha P. | |||||||
Jura Aleksander (Akademia Judo Szczecin Szczecin) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bratyszewski Gracjan (UKS 10 Bydgoszcz) | |||||||
Szatkowski C. | |||||||
Szatkowski Cezary (GKS Olimpia Grudziądz) |
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pstr±gowski M. | |||||||
Pstr±gowski M. | |||||||
Morkowski A. | |||||||
Szatkowski C. | |||||||
Szatkowski C. | |||||||
Jura A. | |||||||
Jura A. | |||||||
Bratyszewski G. | |||||||
TKOCZ J. | |||||||
TKOCZ J. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kowalski A. | |||||||
Kowalski A. | |||||||
TKOCZ J. | |||||||
Małacha P. | |||||||
Małacha P. | |||||||
Małacha P. | |||||||
Szatkowski C. |