Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
XV Turniej Judo | ||
---|---|---|
XV Turniej Judo U8 | XV Turniej Judo U10 | XV Turniej Judo |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | M-01 | M-02 | M-03 | M-04 | M-05 | M-06 | M-07 | M-08 | M-09 | |
Kobiety | K-01 | K-02 | K-03 | K-04 | K-05 | K-06 | K-07 | K-08 | K-09 | K-10 |
kategoria: M-08 |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosior Igor (AZS POZNAŃ) | |||||||
Kosior I. | |||||||
Pawlak Franek (WTJ WŁOCŁAWEK Włocławek) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jopek Bartosz (UKS 3 Piła) | |||||||
Jopek B. | |||||||
Lasik Przemysław (UKS Junior Lipno) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Żuk Antek (TSJ Gryf Słupsk) | |||||||
Żuk A. | |||||||
Dobrzyński Błazej (GSSiR Jamniuk Gorzów Wlk.) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pruchnik Tobiasz (UKS Junior Lipno) | |||||||
Mascewicz J. | |||||||
Mascewicz Jakub (Akademia Judo Szczecin Szczecin) |
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pawlak F. | |||||||
Lasik P. | |||||||
Lasik P. | |||||||
Żuk A. | |||||||
Żuk A. | |||||||
Dobrzyński B. | |||||||
Pruchnik T. | |||||||
Pruchnik T. | |||||||
Kosior I. | |||||||
Kosior I. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosior I. | |||||||
Jopek B. | |||||||
Jopek B. | |||||||
Mascewicz J. | |||||||
Żuk A. | |||||||
Mascewicz J. | |||||||
Mascewicz J. |