Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
kategoria: -81 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrój Piotr (UKS Piast Wrzeście Słupsk) | |||||||
Kole¶nik Ł. | |||||||
Kole¶nik Łukasz (MKS Juvenia Wrocław) | |||||||
Kole¶nik Ł. | |||||||
Babiński Przemysław (UKS Conrad Gdańsk) | |||||||
Babiński P. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zwolak Bartosz (KS Gwardia Koszalin) | |||||||
Zwolak B. | |||||||
Kubicz Przemysław (Pałac Młodzieży Tarnów) | |||||||
Najdek J. | |||||||
Najdek Jarosław (ULKS Ippon Jarocin) | |||||||
Najdek J. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Błaut Marek (KS Start Częstochowa) | |||||||
Błaut M. | |||||||
Błaut M. | |||||||
Szcze¶niak Łukasz (AZS UW Warszawa) | |||||||
Szcze¶niak Ł. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sosnowski Robert (MKS Żak Ełk) | |||||||
Sosnowski R. | |||||||
Herian T. | |||||||
Herian Tomasz (KS Resursa Łódź) | |||||||
Herian T. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Okrój P. | |||||||
Okrój P. | |||||||
Babiński P. | |||||||
Okrój P. | |||||||
Zwolak B. | |||||||
Zwolak B. | |||||||
Herian T. | |||||||
Herian T. | |||||||
Szcze¶niak Ł. | |||||||
Szcze¶niak Ł. | |||||||
Sosnowski R. | |||||||
Sosnowski R. | |||||||
Sosnowski R. | |||||||
Najdek J. | |||||||
Najdek J. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kole¶nik Ł. | |||||||
Kole¶nik Ł. | |||||||
Najdek J. | |||||||
Kole¶nik Ł. | |||||||
Błaut M. | |||||||
Błaut M. | |||||||
Herian T. |