Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
Kobiety | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | -61 kg | -66 kg | -72 kg | +72 kg |
kategoria: -72 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Chlewicka Ewa (ZKS Elana Toruń) | |||||||
Chlewicka E. | |||||||
Mencel Monika (KS AZS-AWF Wrocław) | |||||||
Chlewicka E. | |||||||
Szykowicz Joanna (KU AZS US Szczecin) | |||||||
Szykowicz J. | |||||||
Wnuk Iwona (KS Start Radom) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czajkowska Agnieszka (KS Start Radom) | |||||||
Biber B. | |||||||
Biber Beata (MKS Żak Kielce) | |||||||
Biber B. | |||||||
Steczko Iwona (MKS Pałac Młodzieży Kraków) | |||||||
Steczko I. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Grochólska Krystyna (LKS Mechanik Bobolice) | |||||||
Grochólska K. | |||||||
Niemczyk Barbara (KS Start Radom) | |||||||
Grochólska K. | |||||||
Bartosz Magdalena (WKS Lublinianka Lublin) | |||||||
Bartosz M. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymańska Joanna (MKS Orion Piotrków Trybunalski) | |||||||
Szymańska J. | |||||||
Sołoducha Anna (KŚ AZS Gliwice) | |||||||
Szymańska J. | |||||||
Korolewicz Agnieszka (KS Gwardia Koszalin) | |||||||
Korolewicz A. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Chlewicka E. | |||||||
Chlewicka E. | |||||||
Biber B. | |||||||
Grochólska K. | |||||||
Grochólska K. | |||||||
Grochólska K. | |||||||
Szymańska J. |