Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW | ZDJĘCIA Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -34 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | +73 kg |
Kobiety | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg |
kategoria: -46 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcinkowski Dominik (9; UKS Conrad Gdańsk) | |||||||
Marcinkowski D. | |||||||
Marcinkowski D. | |||||||
Zbytniewski Sebastian (UKS Grizzly Gdańsk) | |||||||
Zbytniewski S. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dziecielski Kamil (UKS SIMBA Reda) | |||||||
Dziecielski K. | |||||||
Mazur J. | |||||||
Mazur Jerzy (SGKS Wybrzeże Gdańsk) | |||||||
Mazur J. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zaj±c Karol (UKS De La Salle Gdańsk) | |||||||
Zaj±c K. | |||||||
Zaj±c K. | |||||||
Wilczewski Maciej (UKS Opty Gdynia) | |||||||
Wilczewski M. | |||||||
Zaj±c Daniel (TSJ Gryf Słupsk) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Giżewski Tomasz (SGKS Wybrzeże Gdańsk) | |||||||
Giżewski T. | |||||||
Giżewski T. | |||||||
Sahota Dawid (UKS SIMBA Reda) | |||||||
Sahota D. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zbytniewski S. | |||||||
Zbytniewski S. | |||||||
Dziecielski K. | |||||||
Dziecielski K. | |||||||
Dziecielski K. | |||||||
Dziecielski K. | |||||||
Giżewski T. | |||||||
Wilczewski M. | |||||||
Wilczewski M. | |||||||
Wilczewski M. | |||||||
Sahota D. | |||||||
Sahota D. | |||||||
Wilczewski M. | |||||||
Mazur J. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcinkowski D. | |||||||
Marcinkowski D. | |||||||
Mazur J. | |||||||
Marcinkowski D. | |||||||
Zaj±c K. | |||||||
Zaj±c K. | |||||||
Giżewski T. |