Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Panda Cup - International Judo League | |
---|---|
Panda Cup - International Judo League U11 | Panda Cup - International Judo League U15 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -31 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | +56 kg |
kategoria: -55 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nojek Antoni (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Szymanowski I. | |||||||
Szymanowski Ignacy (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Bielecki A. | |||||||
Bielecki Aleksander (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Bielecki A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Apolinarski Mikołaj (UKS 10 Bydgoszcz) | |||||||
Apolinarski M. | |||||||
Panas Aleksander (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Apolinarski M. | |||||||
Gidziński Aleksander (MKS Juvenia Wrocław) | |||||||
Gidziński A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karolak Damian (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Karolak D. | |||||||
Piotrowski Kornel (UKS 10 Bydgoszcz) | |||||||
Karolak D. | |||||||
Cisiak Igor (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Cisiak I. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kurowski Jan (UKS Iwiczna) | |||||||
Olszewski D. | |||||||
Olszewski Dawid (MKS Juvenia Wrocław) | |||||||
Olszewski D. | |||||||
Drzała Jakub (UKS Olimp Nowa Sól) | |||||||
Drzała J. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bielecki A. | |||||||
Apolinarski M. | |||||||
Apolinarski M. | |||||||
Olszewski D. | |||||||
Karolak D. | |||||||
Olszewski D. | |||||||
Olszewski D. |