Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
XXI Turniej Judo Dzieci |
---|
XXI Turniej Judo Dzieci U12 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | +73 kg |
Kobiety | -30 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg |
kategoria: -42 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Siwiec Marcin (WKS Gwardia Warszawa) | |||||||
Siwiec M. | |||||||
Karasiov Yauheni (Arsen Brest) | |||||||
Salicki J. | |||||||
Salicki Jan (KS Gwardia Łódź) | |||||||
Salicki J. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wawrzonek Jakub (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Wawrzonek J. | |||||||
Wawrzonek J. | |||||||
Zdanowski Eryk (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew) | |||||||
Zdanowski E. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Filipek Maciej (KS Okami Łomianki) | |||||||
Filipek M. | |||||||
Borcuch P. | |||||||
Borcuch Patryk (KJ Politechniki Białostockiej Białystok) | |||||||
Borcuch P. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lepianka Bartosz (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Lepianka B. | |||||||
Lepianka B. | |||||||
Dutkowski Maciej (WKS Gwardia Warszawa) | |||||||
Dutkowski M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Siwiec M. | |||||||
Siwiec M. | |||||||
Zdanowski E. | |||||||
Zdanowski E. | |||||||
Zdanowski E. | |||||||
Borcuch P. | |||||||
Borcuch P. | |||||||
Filipek M. | |||||||
Filipek M. | |||||||
Filipek M. | |||||||
Dutkowski M. | |||||||
Dutkowski M. | |||||||
Filipek M. | |||||||
Salicki J. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Salicki J. | |||||||
Wawrzonek J. | |||||||
Wawrzonek J. | |||||||
Wawrzonek J. | |||||||
Borcuch P. | |||||||
Lepianka B. | |||||||
Lepianka B. |