Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta | |
---|---|
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 | Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -45 kg | -48 kg | -51 kg | -54 kg | -57 kg | +57 kg |
Kobiety | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -45 kg | -48 kg | -51 kg | -54 kg | +54 kg |
kategoria: -39 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mashko Dimitri (KS Akademia Judo Poznań) | |||||||
Mashko D. | |||||||
Giembicki Piotr (PKS Olimpia Poznań) | |||||||
Mashko D. | |||||||
Gumny Wiktor (UKS Gimnazjon Suchy Las) | |||||||
Gumny W. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Antkowiak Szymon (UKS Junior Lipno) | |||||||
Antkowiak S. | |||||||
Antkowiak S. | |||||||
Kowanek Max (UKS Dwunastka Leszno) | |||||||
Kowanek M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Golenia Mateusz (UKS 10 Bydgoszcz) | |||||||
Golenia M. | |||||||
Moksik Jakub (UKS Judo Tuliszków) | |||||||
Golenia M. | |||||||
Czabański Jan (UKS Gimnazjon Suchy Las) | |||||||
Czabański J. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcinkowski Filip (UKS Dwunastka Leszno) | |||||||
Marcinkowski F. | |||||||
Możdzeń M. | |||||||
Możdzeń Marcel (UKS Gimnazjon Suchy Las) | |||||||
Możdzeń M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Giembicki P. | |||||||
Giembicki P. | |||||||
Gumny W. | |||||||
Giembicki P. | |||||||
Kowanek M. | |||||||
Kowanek M. | |||||||
Możdzeń M. | |||||||
Możdzeń M. | |||||||
Moksik J. | |||||||
Moksik J. | |||||||
Czabański J. | |||||||
Moksik J. | |||||||
Marcinkowski F. | |||||||
Marcinkowski F. | |||||||
Mashko D. | |||||||
Mashko D. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mashko D. | |||||||
Antkowiak S. | |||||||
Antkowiak S. | |||||||
Antkowiak S. | |||||||
Golenia M. | |||||||
Golenia M. | |||||||
Możdzeń M. |