Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
XI Turniej Judo - KuĽnia Młodych Talentów 2017 | |
---|---|
XI Turniej Judo U8 | XI Turniej Judo U12 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -32 kg | -34 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | +50 kg |
Kobiety | -22 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -35 kg | -41 kg | +41 kg |
kategoria: -24 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Trojanowski Igor (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Trojanowski I. | |||||||
Grubek Antoni (Klub Judo Mizu Kobyłka) | |||||||
Dworczyk A. | |||||||
Dworczyk Antoni (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Dworczyk A. | |||||||
Buganik Filip (UKJ Meiyo Warszawa) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pacholak Filip (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Pacholak F. | |||||||
Pielak Zygmunt (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Pacholak F. | |||||||
Pasiuk Marcel (KS Gwardia Białystok) | |||||||
Pasiuk M. | |||||||
PAK Albert (UKS SameJudo ) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pec Maciej (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Karpiński K. | |||||||
Karpiński Kamil (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Kowalczyk S. | |||||||
Kowalczyk Szymon (UKS SameJudo ) | |||||||
Kowalczyk S. | |||||||
Czuk Adam (UKS Neko Warszawa) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WoĽniak Mateusz (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Wial F. | |||||||
Wial Filip (UKS SameJudo ) | |||||||
Kołodziejczyk F. | |||||||
Kołodziejczyk Franciszek (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Kołodziejczyk F. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dworczyk A. | |||||||
Pacholak F. | |||||||
Pacholak F. | |||||||
Kowalczyk S. | |||||||
Kowalczyk S. | |||||||
Kowalczyk S. | |||||||
Kołodziejczyk F. |