Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej Małego Mistrza | |
---|---|
Turniej Małego Mistrza U11 | Turniej Małego Mistrza U13 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -20 kg | -22 kg | -23 kg | -24 kg | -25 kg | -26 kg | -27 kg | -28 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | +40 kg |
Kobiety | -20 kg | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -31 kg | -34 kg | +34 kg |
kategoria: -24 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kędroń Magdalena (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Kędroń M. | |||||||
Meglicka Hanna (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Kędroń M. | |||||||
Bielecka Małgorzata (UKS Yuukan Warszawa) | |||||||
Bielecka M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marchel Zuzanna (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Czerwińska-Kowar Karina (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalisz Anastazja (UKS Judo Victoria Międzyborów) | |||||||
Kalisz A. | |||||||
LUTKIEWICZ L. | |||||||
LUTKIEWICZ LILIANNA (Klub Judo Shamo Ełk Ełk) | |||||||
LUTKIEWICZ L. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Speichler Maja (KS Gwardia Białystok) | |||||||
Speichler M. | |||||||
Speichler M. | |||||||
Pawłowska Malwina (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Pawłowska M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Meglicka H. | |||||||
Meglicka H. | |||||||
Bielecka M. | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Marchel Z. | |||||||
LUTKIEWICZ L. | |||||||
Kalisz A. | |||||||
Kalisz A. | |||||||
Pawłowska M. | |||||||
Pawłowska M. | |||||||
Pawłowska M. | |||||||
Kędroń M. | |||||||
Kędroń M. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kędroń M. | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
LUTKIEWICZ L. | |||||||
Speichler M. | |||||||
Speichler M. |