Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Memoriał Grzegorza Malika |
---|
Memoriał Grzegorza Malika U14 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | +55 kg |
Kobiety | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | +48 kg |
kategoria: -30 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lubaszka Grzegorz (UKS Mokotovia Warszawa) | |||||||
Iwanicki M. | |||||||
Iwanicki Michał (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Iwanicki M. | |||||||
Mazurek Maciej (UKJ Arcus Warszawa) | |||||||
Mazurek M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Grzelczak Kacper (Klub Judo Saru Tuszyn) | |||||||
Filochowski J. | |||||||
Filochowski Jonasz (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Filochowski J. | |||||||
Byliniak Kajetan (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Byliniak K. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sarwas Tomasz (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Szewczyk K. | |||||||
Szewczyk Krystian (UKJ Meiyo Warszawa) | |||||||
Korzeń K. | |||||||
Korzeń Ksawery (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Korzeń K. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Reszka Witold (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Reszka W. | |||||||
Kacprzak Adrian (Klub Judo Saru Tuszyn) | |||||||
Stefański T. | |||||||
Stefański Tomasz (UKJ Arcus Warszawa) | |||||||
Stefański T. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Iwanicki M. | |||||||
Iwanicki M. | |||||||
Filochowski J. | |||||||
Iwanicki M. | |||||||
Korzeń K. | |||||||
Stefański T. | |||||||
Stefański T. |