Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -26 kg | -30 kg | -34 kg | -40 kg | -44 kg | +44 kg |
kategoria: -46 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sawicki Marek (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Yanchuk T. | |||||||
Yanchuk Tymofii (Ukraine Kiev) | |||||||
Yanchuk T. | |||||||
Reutt Bartłomiej (Klub Judo Mizu Kobyłka) | |||||||
Reutt B. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krystich Nestor (Judo Kiev Kiev) | |||||||
Krystich N. | |||||||
Krystich N. | |||||||
Giczewski Rafał (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Giczewski R. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gomowski Karol (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Gomowski K. | |||||||
Kobiera Jacek (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Gomowski K. | |||||||
Zavialov Gleb (Sdushor Kaliningrad) | |||||||
Zavialov G. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Branny Jakub (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Branny J. | |||||||
VORONOV-LAPITSKYI O. | |||||||
VORONOV-LAPITSKYI OLEKSANDR ( UKR TRIUMF KIEV) | |||||||
VORONOV-LAPITSKYI O. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sawicki M. | |||||||
Sawicki M. | |||||||
Reutt B. | |||||||
Giczewski R. | |||||||
Giczewski R. | |||||||
Giczewski R. | |||||||
Giczewski R. | |||||||
Gomowski K. | |||||||
Kobiera J. | |||||||
Kobiera J. | |||||||
Zavialov G. | |||||||
Kobiera J. | |||||||
Branny J. | |||||||
Branny J. | |||||||
Krystich N. | |||||||
Krystich N. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Yanchuk T. | |||||||
Yanchuk T. | |||||||
Krystich N. | |||||||
Yanchuk T. | |||||||
Gomowski K. | |||||||
VORONOV-LAPITSKYI O. | |||||||
VORONOV-LAPITSKYI O. |