Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola | |
---|---|
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -46 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -73 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kadłubowski Maksymilian (3; KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Kadłubowski M. | |||||||
Pawliczak Szymon (UKS Akademia Judo Rzeszów) | |||||||
Kadłubowski M. | |||||||
Wiel±dek Patryk (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Wiel±dek P. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rogalski Oskar (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Rogalski O. | |||||||
Rogalski O. | |||||||
Masalski Michał (HKS Żubr Hajnówka) | |||||||
Masalski M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kuban Jakub (UKS Halinów Team Halinów) | |||||||
Witkowski J. | |||||||
Witkowski Jakub (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Witkowski J. | |||||||
Kopycki Bartosz (ULKS Judo Kowala) | |||||||
Kopycki B. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kamiński Wojciech (Klub Judo Boa Warszawa ) | |||||||
Kamiński W. | |||||||
Zawistowski F. | |||||||
Zawistowski Franciszek (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Zawistowski F. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kadłubowski M. | |||||||
Rogalski O. | |||||||
Rogalski O. | |||||||
Witkowski J. | |||||||
Witkowski J. | |||||||
Witkowski J. | |||||||
Zawistowski F. |