Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Same Judo Cup 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Same Judo Cup 4 U8 | Same Judo Cup 4 U9 | Same Judo Cup 4 U10 | Same Judo Cup 4 U12 | Same Judo Cup 4 U14 K | Same Judo Cup 4 U13 | Same Judo Cup 4 U14 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | +50 kg |
Kobiety | -17 kg | -23 kg | -26 kg | -30 kg | -34 kg | -38 kg | -42 kg | -55 kg | +55 kg |
kategoria: -25 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CALVUN TUDOR (ROU MIADO’S SIBIU) | |||||||
Mergner M. | |||||||
Mergner Mateusz (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew) | |||||||
Prutskoi A. | |||||||
Prutskoi Arkadii (Koenig Judo Club Rosja) | |||||||
Prutskoi A. | |||||||
KORNELIUK IVAN (SC TORNADO SHATSK) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Baipenov Egor (Koenig Judo Club Rosja) | |||||||
Baipenov E. | |||||||
WoĽniak Mateusz (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
PAK A. | |||||||
PAK Albert (UKS SameJudo ) | |||||||
PAK A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sanduliak Dmytro (UKR Leader Chernivtsi) | |||||||
Yermagambet Y. | |||||||
Yermagambet Yerassyl (Abduali sport Almaty) | |||||||
Yermagambet Y. | |||||||
Fedorov Bogdan (Koenig Judo Club Rosja) | |||||||
Tsurkan T. | |||||||
Tsurkan Tihomir (Club Badanova Bendery) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mitrushin Vsevolod (Koenig Judo Club Rosja) | |||||||
Mitrushin V. | |||||||
Laskowski Jakub (UKS SameJudo ) | |||||||
Mitrushin V. | |||||||
Zhumakhanov Daryn (Dobryi vesher Almaty) | |||||||
Zhumakhanov D. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Prutskoi A. | |||||||
PAK A. | |||||||
PAK A. | |||||||
Yermagambet Y. | |||||||
Yermagambet Y. | |||||||
Yermagambet Y. | |||||||
Mitrushin V. |