Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
ZUKOVIA JUDO CUP 2019 | |||
---|---|---|---|
ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U10 K | ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U10 | ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U12 | ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U16 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -41 kg | -45 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -80 kg | +80 kg |
Kobiety | -29 kg | -35 kg | -38 kg | -41 kg | -45 kg | -50 kg | -55 kg | +61 kg |
kategoria: -60 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Małycha Stanisław (GKS Żukowo) | |||||||
Szatkowski M. | |||||||
Szatkowski Marcin (UKS Galeon Gdynia) | |||||||
Szatkowski M. | |||||||
Rek-morawski Mateusz (Bushi Toruń) | |||||||
Rek-morawski M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Smul Oskar (SGKS Wybrzeże Gdańsk) | |||||||
Smul O. | |||||||
Zółtowski M. | |||||||
Zółtowski Mateusz (Jaguar Gdańsk) | |||||||
Zółtowski M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mischuk Nikita (RED STAR Guryevsk) | |||||||
Mischuk N. | |||||||
Lewandowski Piotr (UKS Galeon Gdynia) | |||||||
Mischuk N. | |||||||
Kismanowski Krystian (GKS Żukowo) | |||||||
Kismanowski K. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zaglaniczny Dominik (SGKS Wybrzeże Gdańsk) | |||||||
Zaglaniczny D. | |||||||
Zaglaniczny D. | |||||||
Waraksa Filip (UKS Galeon Gdynia) | |||||||
Waraksa F. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szatkowski M. | |||||||
Szatkowski M. | |||||||
Zółtowski M. | |||||||
Szatkowski M. | |||||||
Mischuk N. | |||||||
Mischuk N. | |||||||
Zaglaniczny D. |