Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Żoliborz Judo Cup 2019 | |
---|---|
Żoliborz Judo Cup 2019-U11 | Żoliborz Judo Cup 2019-U13 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -23 kg | -25 kg | -27 kg | -29 kg | -31 kg | -33 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -45 kg | +45 kg |
Kobiety | -21 kg | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | +39 kg |
kategoria: -30 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koperczak Lena (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Koperczak L. | |||||||
Urbańska Amelia (UKJ Ookami Warszawa) | |||||||
Kononiuk K. | |||||||
Kononiuk Karolina (UKS SameJudo ) | |||||||
Kononiuk K. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymańska Kinga (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Szymańska K. | |||||||
Zych Natalia (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Speichler M. | |||||||
Speichler Maja (KS Gwardia Białystok) | |||||||
Speichler M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tokarczyk Wiktoria (UKS SameJudo ) | |||||||
Tokarczyk W. | |||||||
Nie¶cior Helena (UKJ Ookami Warszawa) | |||||||
Kędroń M. | |||||||
Kędroń Magdalena (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Kędroń M. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czerwińska-Kowar Karina (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Strzelczuk Liliana (UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa) | |||||||
Strzelczuk L. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koperczak L. | |||||||
Koperczak L. | |||||||
Szymańska K. | |||||||
Szymańska K. | |||||||
Szymańska K. | |||||||
Szymańska K. | |||||||
Kędroń M. | |||||||
Tokarczyk W. | |||||||
Tokarczyk W. | |||||||
Tokarczyk W. | |||||||
Strzelczuk L. | |||||||
Strzelczuk L. | |||||||
Speichler M. | |||||||
Speichler M. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kononiuk K. | |||||||
Kononiuk K. | |||||||
Speichler M. | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Kędroń M. | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Czerwińska-Kowar K. |