Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock | ||
---|---|---|
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U10 | IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 | IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U16 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -34 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | +73 kg |
Kobiety | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | +63 kg |
kategoria: -46 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sarwiński Wojciech (AZS UŁ Łódź) | |||||||
Kochanowski W. | |||||||
Kochanowski Wiktor (UKS JUDO OLIMP BIELSK BIELSK) | |||||||
Czermanowicz J. | |||||||
Czermanowicz Jakub (UKS SameJudo ) | |||||||
Czermanowicz J. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marczak Derek (Ernest Bevin Judo Club London) | |||||||
Marczak D. | |||||||
Marczak D. | |||||||
Maliszewski Hubert (MOS Zatoka Braniewo) | |||||||
Maliszewski H. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Migryt Bartłomiej (UKS SameJudo ) | |||||||
Matt J. | |||||||
Matt Jordan (Core Judo Club UK Egham ) | |||||||
Rainko D. | |||||||
Rainko Dominik (Kazoku Judo Gdańsk) | |||||||
Rainko D. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szafrański Mateusz (UKS Grizzly Gdańsk) | |||||||
Szafrański M. | |||||||
Fabiańczyk A. | |||||||
Fabiańczyk Aleksander (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew) | |||||||
Fabiańczyk A. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kochanowski W. | |||||||
Kochanowski W. | |||||||
Maliszewski H. | |||||||
Maliszewski H. | |||||||
Maliszewski H. | |||||||
Maliszewski H. | |||||||
Fabiańczyk A. | |||||||
Matt J. | |||||||
Matt J. | |||||||
Matt J. | |||||||
Szafrański M. | |||||||
Szafrański M. | |||||||
Czermanowicz J. | |||||||
Czermanowicz J. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czermanowicz J. | |||||||
Marczak D. | |||||||
Marczak D. | |||||||
Marczak D. | |||||||
Rainko D. | |||||||
Rainko D. | |||||||
Fabiańczyk A. |