Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Bushido Cup | ||
---|---|---|
Bushido Cup U110 | Bushido Cup U112 | Bushido Cup U116 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -36 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -66 kg | +66 kg |
Kobiety | -37 kg | -40 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -42 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bialecki Michał (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Bialecki M. | |||||||
Iwanicki Wiktor (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Bialecki M. | |||||||
Dubrawski Maksymilian (UKJ Bushido Piaseczno) | |||||||
Dubrawski M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaleta Bartosz (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Kaleta B. | |||||||
Kulik B. | |||||||
Kulik Bartek (UKJ Orzeł Warszawa) | |||||||
Kulik B. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Michalak Franciszek (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Michalak F. | |||||||
Michalak F. | |||||||
Petryka Tomek (UKJ Orzeł Warszawa) | |||||||
Petryka T. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
¦ledĽ Tomasz (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
¦ledĽ T. | |||||||
¦ledĽ T. | |||||||
Wróbel Bartosz (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Wróbel B. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Iwanicki W. | |||||||
Dubrawski M. | |||||||
Dubrawski M. | |||||||
Dubrawski M. | |||||||
Kaleta B. | |||||||
Kaleta B. | |||||||
¦ledĽ T. | |||||||
¦ledĽ T. | |||||||
Petryka T. | |||||||
Petryka T. | |||||||
Wróbel B. | |||||||
Wróbel B. | |||||||
Wróbel B. | |||||||
Wróbel B. | |||||||
Kulik B. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bialecki M. | |||||||
Bialecki M. | |||||||
Kulik B. | |||||||
Michalak F. | |||||||
Michalak F. | |||||||
Michalak F. | |||||||
¦ledĽ T. |