Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Memoriał Grzegorza Malika |
---|
Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -24 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | +55 kg |
Kobiety | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | +48 kg |
kategoria: -50 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Deberny Andrzej (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Kozyra J. | |||||||
Kozyra Jan (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Kozyra J. | |||||||
Filipiński Piotr (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Filipiński P. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kozłowski Jan (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Kozłowski J. | |||||||
Klukowski J. | |||||||
Klukowski Jan (UKS SameJudo ) | |||||||
Klukowski J. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nowak Karol (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Nowak K. | |||||||
Naskręt W. | |||||||
Naskręt Witold (Hachi Judo Warszawa) | |||||||
Naskręt W. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tkaczow Cyryl (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Tkaczow C. | |||||||
Tkaczow C. | |||||||
Laskowski Mateusz (UKS SameJudo ) | |||||||
Laskowski M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Deberny A. | |||||||
Filipiński P. | |||||||
Filipiński P. | |||||||
Kozłowski J. | |||||||
Kozłowski J. | |||||||
Kozłowski J. | |||||||
Naskręt W. | |||||||
Naskręt W. | |||||||
Nowak K. | |||||||
Nowak K. | |||||||
Laskowski M. | |||||||
Laskowski M. | |||||||
Laskowski M. | |||||||
Laskowski M. | |||||||
Klukowski J. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kozyra J. | |||||||
Kozyra J. | |||||||
Klukowski J. | |||||||
Tkaczow C. | |||||||
Naskręt W. | |||||||
Tkaczow C. | |||||||
Tkaczow C. |