Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
XV Mazowiecki Turniej Judo | |
---|---|
XV Mazowiecki Turniej Judo 2011-2012 | XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | +66 kg |
Kobiety | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -36 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gleń Antonina (UKS SameJudo ) | |||||||
Gleń A. | |||||||
Dobrzyńska Emilia (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Gleń A. | |||||||
Burzyńska Patrycja (UKS 10 Bydgoszcz) | |||||||
Burzyńska P. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koperczak Lena (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Koperczak L. | |||||||
Lechowicz G. | |||||||
Lechowicz Gabriela Anna (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Lechowicz G. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Przybylska Zofia (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Przybylska Z. | |||||||
Przybylska Z. | |||||||
Jachymek Liliana (UKS SameJudo ) | |||||||
Jachymek L. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kononiuk Karolina (UKS SameJudo ) | |||||||
Kononiuk K. | |||||||
Kononiuk K. | |||||||
Jakubowska Patrycja (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Jakubowska P. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gleń A. | |||||||
Gleń A. | |||||||
Lechowicz G. | |||||||
Gleń A. | |||||||
Przybylska Z. | |||||||
Kononiuk K. | |||||||
Kononiuk K. |