Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
IX Ogólnopolski Turniej Judo | |
---|---|
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U12 (2010-2011) | IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | +73 kg |
Kobiety | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | +63 kg |
kategoria: -52 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Głoszkowska Marta (Koniński Klub Judo Konin) | |||||||
Majewska J. | |||||||
Majewska Julia (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Majewska J. | |||||||
Skrobała Jagoda (UKS Junior Lipno) | |||||||
Skrobała J. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Le Khac Wiktoria (UKS 10 Bydgoszcz) | |||||||
Górska I. | |||||||
Górska Iga (UKS Judo Tuliszków) | |||||||
Górska I. | |||||||
Rosiak Patrycja (KS Akademia Judo Łódź) | |||||||
Rosiak P. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pasieczna Emilia (Hachi Judo Warszawa) | |||||||
Pędzich M. | |||||||
Pędzich Magdalena (UKS SameJudo ) | |||||||
Filipiak G. | |||||||
Filipiak Gabriela (KS Gwardia Białystok) | |||||||
Filipiak G. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wieczorek Barbara (BKS Judo Bydgoszcz) | |||||||
Wieczorek B. | |||||||
Wieczorek B. | |||||||
Rudyńska Iga (UKS Szóstka Rawicz) | |||||||
Rudyńska I. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Głoszkowska M. | |||||||
Skrobała J. | |||||||
Skrobała J. | |||||||
Le Khac W. | |||||||
Le Khac W. | |||||||
Le Khac W. | |||||||
Rosiak P. | |||||||
Wieczorek B. | |||||||
Wieczorek B. | |||||||
Pędzich M. | |||||||
Pędzich M. | |||||||
Rudyńska I. | |||||||
Rudyńska I. | |||||||
Rudyńska I. | |||||||
Górska I. | |||||||
Górska I. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Majewska J. | |||||||
Majewska J. | |||||||
Górska I. | |||||||
Majewska J. | |||||||
Filipiak G. | |||||||
Filipiak G. | |||||||
Wieczorek B. |